Ma | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 75
Audi , 73
Ford , 49
Opel , 39
Fiat , 22
Renault , 21
Land Rover , 18
Alfa Romeo , 11
Citroën , 11
Toyota , 11
Mitsubishi , 10
Nissan , 10
Peugeot , 10
Jeep , 8
Porsche , 6
Seat , 6
Smart , 6
Rover , 5
Jaguar , 4
Škoda , 4
Alpina , 3
Chevrolet , 3
Hyundai , 3
MINI , 3
Volvo , 3
Artega , 2
Chrysler , 2
Dodge , 2
Ssangyong , 2
Honda , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Saab , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ma,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ma Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 23:04
Linku:
,

MERCEDES E-220 2010 AVANTGARDE MUND TE NDERROHET

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:09 ,

Citroen berlingo 1.6 HDI 5ulse me Klim Pa Dogan

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:08 ,

VW CADDY 1.6TDI Maxi 7ulse viti2012 Pa Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:07 ,

Ford Transit 2.2 Disel 9Ulse Me Klim

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:06 ,

Ford Connect 1.8Disel viti 2011 8 ulse me Klima Pa Dogan

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:27 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte Viti 2008 Ma uale

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:13 ,

Reno Clio

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:00 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:59 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:59 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:59 ,

bëhu me uebfaqe interneti dhe aplikacion për mobil

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:59 ,

ndihmojmë biznese në pandemi!

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:59 ,

logo, uebfaqe interneti dhe aplikacion, 150€=1VIT.

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:59 ,

Ngrite biznesin tënd në pandemi…

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:46 ,

Range Rover nafte 2014

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:43 ,

C220 NAFTE 2008 FULL OPTIONS MANUALE

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:29 ,

shitet ose nrrim

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:29 ,

shitet ose nrohet

4 200 EUR

Dje 17:28 ,

shes ose nrroj makinen

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:19 ,

Shitet/Nderrohet Benz A class 170 Naft, Viti 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:02 ,

OKAZION SHITET Mercedes Benz C class220

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 23:34 ,

Mercedez - Benz w210

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 09:31 ,

Golf 5 okazion

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 08:14 ,

Makina me Qera 14 euro dita Sjellim ku ndodheni

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Pri 00:55 ,

MERCEDES C220 NAFTE 2008 FULL OPTIONS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 23:25 ,

Shitet ose nderrohet

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 23:04
Linku:
,

MERCEDES E-220 2010 AVANTGARDE MUND TE NDERROHET

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 07:46 ,

W124 200ce 1992

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 18:40 ,

Audi A6 3.0 tdi 2007

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 16:15 ,

Golf 5

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 15:55 ,

Audi a3 1.9 tdi

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 09:31 ,

Furgon Citan111

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Pri 18:53 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

1 600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 13:33 ,

Makine Funerali Mercedes Benz Pilato 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Pri 21:13 ,

Cls350

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 11:01 ,

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 10:33 ,

Golf GT

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 02:56 ,

C class Ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 22:25 ,

Shes rover benzin gas

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 15:09 ,

Golf 5 1.6 benzin

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 22:50 ,

Ford fiesta 2007

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 19:17 ,

Mercedes benz Shitet ose nderrohet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:56 ,

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 08:47 ,

Benz Mercedes

2 340 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 11:38 ,

✅✅ Mercdes E klas 220 blueficient full opsion viti 2010✅✅

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ma | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione