panorama | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 297
Audi , 159
Smart , 89
Peugeot , 54
Porsche , 50
Land Rover , 36
Nissan , 27
Fiat , 25
Ford , 24
Lancia , 24
Renault , 21
MINI , 18
Opel , 18
Citroën , 9
Jeep , 7
Hyundai , 6
Toyota , 6
Škoda , 4
Seat , 3
Volvo , 3
Cadillac , 2
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Bentley , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Isuzu , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe panorama,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj panorama Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 21:36
Linku:
,

VW Tiguan 2012 2.0 Benzin/Gaz

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 16:32
Linku:
,

Okazionnnnnn

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:35
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 03:10 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:08 ,

Mercedes Benz R Class

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:08 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:27 ,

Smart forTwo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:24 ,

2012 BMW X5 30d x drive 8G-tronic(model europian)euro 5

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:21 ,

Bmw X5 Viti 2008 3.0 Benzine Automatike Full Tavan Xhami

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:21 ,

Vw Tiguan Viti 2011 Kamio Automatike Tavan Panorama

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:20 ,

Bmw X1 Kamio Automatike Viti 2012 2.0 Benzine

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:53 ,

⛔️Benz 2012,C300 Benzin,Automatike,Panorama,AMG Package⛔️

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:49 ,

Mercedez Benc C 300 Benzin Panorama Amg Line Super Full

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:05 ,

Audi A5-RS5-Optik.

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:05 ,

Audi A5-RS5-Optik.

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:05 ,

Audi A5-RS5-Optik.

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:05 ,

Audi A5-RS5-Optik.

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:03 ,

Mercedes benz Ml 350 CDI panoramic

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:02 ,

SHITET!!!!OKAZION!!!!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:00 ,

Golf 2.5 benzin gaz 2014

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:58 ,

Mercedes Benz E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:30 ,

��Mercedes C220 Avantgarde��

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:28 ,

-Audi A3 2.0 Tdi Automat////-Panorama!!!!!

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:27 ,

-Ford Kuga 2.0 Diesel Automat////-Full Panorama!!!!!

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:26 ,

-Lancia Musa 1.3 Multijet Automat////-Full Panorama!!!!

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:24 ,

SHITET!!!!OKAZION!!!!!!VETEM PER 1 JAVE!!!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:20 ,

S 550 lungo full panorama 2010 ndrrohet

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:46 ,

AUDI Q7 S'LINE BENZINE 3.0 ������⭐⭐⭐

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:25 ,

OKAZION!!! SHITET PEUGEOT 508 SW HY HYBRID DIESEL

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:23 Dyqani ,

SHITET Land Rover Discovery 4 Viti 2014

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:52 ,

VW TIGUAN. OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 ,

MB GLE 350/AMG LINE /

49 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:48 ,

PORCHE CAYENNE SAPO ARDH VEC DOGANE

27 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

Porsche Cayenne Turbo model 957 4.8 600hp

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:30 ,

Mercedes-Benz ML350 bluetec

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:57 Dyqani ,

Okazion!Toyota Yaris Verso 1.3 Gaz-Benzine Panorama 04

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:56 ,

SMART ForFour 1.5 NAFTE AUTOMAT VITI 2005 PANORAMA...✅

2 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:54 Dyqani ,

NE SHITJE SKODA FABIA 1.6 BENZIN PANORAMA

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:43 ,

Shitet A6 ''Look RS6'' ⚠️⚠️

19 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:41 ,

C320 4 matic AMG look

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 ,

Audi A3 Panorama S-line

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:16 ,

Smart 800cc Nafte

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 20:14 ,

Ml 270 Automatike Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 ,

Jaguar XJ Premium Luxury 3.0 Diesel Biturbo super fullllll

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:39 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:35 ,

VW TIGUAN 2.0TSI 2012

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:27 ,

Mercedes Benz C Class C220 AUTOMAT FULL OPTION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 ,

Mercedez-Benz GL 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:23 ,

Mercedes-Benz A class 180 cdi AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj panorama | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione