Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sharon ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Ford , 67
Audi , 49
Seat , 31
BMW , 25
Toyota , 21
Land Rover , 15
Opel , 12
Fiat , 9
Citroën , 7
Porsche , 7
Peugeot , 6
Smart , 5
Daihatsu , 4
Renault , 4
Hyundai , 3
Nissan , 3
Aixam , 2
Jaguar , 2
Škoda , 2
Volvo , 2
Cadillac , 1
Chrysler , 1
Dodge , 1
Grecav , 1
Honda , 1
Kia , 1
MINI , 1
Subaru , 1
Zastava , 1

Gjej njoftime për Sharon në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Sharon,Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Sharon ne shitje me ofertat me te mira.29 Maj 17:59
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2014!!

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 18:19
Linku:
Makina , Tiranë

Glk 250 Blutec 4Matic Full Option AMG LINE

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 21:33
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:47
Linku:
Makina , Tiranë

Range Vogue Autobiography Facelift

49 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 17:57
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 05:38 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:09 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:49 Makina , Tiranë

OKAZION! Benz B Class 180 CDI viti 2007 teper ekonomik!!

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:49 Makina , Tiranë

Golf 5, nafte 1.9, viti 2006 super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

16 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:39 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

43 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:39 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

34 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S 320 FULL EXTRA ����✅

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Fier

C 220 NAFT 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 NAFT 2012 FULL OPSION ��OKAZION��

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Durrës

TIGAUN 2.0 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Fier

E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:35 Makina , Fier

E 220 NAFT 2010 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5 NAFT 2018 SUPER FULL OPSION

35 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:35 Makina , Fier

B 200 NAFT 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2013 SUPER FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 FULL OPSION

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:35 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 4.8S BENZIN 2012 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

S 550 BENZIN+GAZ LUNGO 2008 SUPER GJENDJE

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Fier

ML 350 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:32 Makina , Fier

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

7 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Fier

BMW 328 BENZIN 2014 FULL OPSION

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

E 220 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:32 Makina , Fier

PASSAT 2.0 NAFT 2016 R-LINE SUPER GJENDJE

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2012 FULL OPSION ��OKAZION��

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Fier

TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT 2007 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Durrës

S 320 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION

21 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Fier

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2008 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:32 Makina , Fier

TOYOTA HILUX 3.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2012 FULL OPSION

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Fier

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

4 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:29 Makina , Durrës

OPEL INSIGNA 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:29 Makina , Fier

AUDI A4 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2016 AUTOBIOGRAPHY FULL OPSION

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:29 Makina , Shkodër

Shitet Wolcvagen Sharon

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:04 Makina , Lushnjë

OKAZION Benz C300 Gaz+Benzine

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 16:56 Makina , Fier

SMART 1.5 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:23 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 nafte.2006 Nderrohet

3 690 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:23 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende Nderrohet

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Jeni duke kërkuar për Sharon në shitje? Shiko njoftimet për Golf 5 nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Sharon në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Sharon në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Sharon në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Sharon në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Sharon,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Sharon që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Sharon ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Sharon ne Shitje


Keni Sharon që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Sharon shpejt dhe lehte.

  • Sharon në kategorinë Automjete
  • sharon në kategorinë Makina | Peugeot | 107
  • Sharon në kategorinë Makina | Nissan | Micra
  • sharon në kategorinë Makina | Renault | Espace
  • Sharon në kategorinë Makina
  • Sharon në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Bora
  • Sharon në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Tiguan
  • Sharon në kategorinë All Category
  • Sharon në kategorinë Makina | Peugeot | 206
  • Sharon në kategorinë Makina | Renault | Megane

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione