Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Wrangler - Makina Të gjitha në Shqipëria

Jeep , 183
Audi , 1
BMW , 1
Hummer , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wrangler,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Wrangler Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Sht 14:20
Linku:
Makina , Tiranë

Shite/Nderrohet jeep wrangler

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 21:01 Makina , Fier

JEEP VITI 2011 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:01 Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER VITI 2009 BENZIN 3.8 ME DOGAN

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 20:51 Makina , Fier

SHITEN PJES PER JEEP WRANGLER 2007 2018

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:22 Makina , Durrës

Jeep Wrangler Shitet/Nderrohet me Apartament ne Durres

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 15:50 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz E-Klasse E220

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:25 Makina , Korçë

Jeep wrangler Unlimited

20 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:56 Makina , Tiranë

!!NAFTE!! JEEP WANGLER UNLIMITED

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:20 Makina , Tiranë

2017 Jeep Wrangler Unlimited

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 00:44 Makina , Elbasan

Jee0

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 15:28 Makina , Shkodër

Discovery 4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 14:20
Linku:
Makina , Tiranë

Shite/Nderrohet jeep wrangler

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Sht 17:04 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 13:40 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler Rubicon

38 000 EUR

17 Sht 15:12 Makina , Tiranë

Hummer H1- SHITET

11 500 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Sht 14:40 Makina , Fier

⚫️ Jeep Wrangler 2013

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Sht 10:52 Dyqani Makina , Tiranë

Pjese kembimi , Audi , Bmw , Benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 08:54 Makina , Tiranë

2017 Jeep Wrangler Unlimited Sport

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Sht 19:30 Makina , Fier

Wrangler

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Sht 08:39 Makina , Fier

JEEP WRANGLER SAHARA UNLIMITED

33 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 03:07 Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET JEEEP WRANGLER

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Sht 03:06 Makina , Pogradec

2016 Jeep Wrangler Sahara Manual 4X4

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Sht 22:21 Makina , Elbasan

❌Jeep Wrangler Unlimited❌3.8 Benzin❌195.000km❌Dogan Paguar❌

13 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
10 Sht 15:04 Makina , Tiranë

2017 Jeep Wrangler Unlimited Sport

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Sht 23:22 Makina , Kavajë

Shitet jeep wrangle unlimited sport

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 16:30 Dyqani Makina , Tiranë

Jeep Wrangler Unlimited Viti Prodhimit 2016 2.8 Diesel

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
04 Sht 14:33 Makina , Tiranë

♦️Jeep Wrangler Sahara Unlimited!!

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 23:40 Makina , Tiranë

Jeep WRANGLER UNLIMITED

16 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 16:11 Makina , Tiranë

JEEP Wrangler SAHARA Rubicon shitet nderrohet klering

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
27 Korr 08:26 Dyqani Makina , Tiranë

Pjese kembimi , Audi , Bmw , Benz, Range Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 17:00 Makina , Tiranë

Jeep wrangler\ Sahara\ 3.6 benzine\23500 euro i diskutueshe

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:39 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 3.6 Gaz-Benzin 2012 Super gjendje

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 00:37 Makina , Korçë

Jeep Wrangler

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 00:37 Makina , Korçë

Jeep Wrangler

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 14:45 Makina , Korçë

Jeep Wrangler

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 05:20 Makina , Tiranë

��Jeep Wrangler Unlimited Sport��

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Maj 10:43 Makina , Korçë

Jeep Wrangler

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:58 Makina , Fier

Shitet wrangler

165 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 13:10 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 3.8 Benzin-GAS - 2011

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 07:01 Makina , Tiranë

Wrangler mundesi ndrrimi

01 Maj 22:26 Makina , Tiranë

Okazion Jeep wrangler 2017 3.6 benzin

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Pri 00:51 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Wrangler

15 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:26 Makina , Tiranë

Jeep

30 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Pri 18:55 Makina , Tiranë

Jeep

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 18:34 Makina , Vlorë

Jeep Wrangler 4.0 Benzin

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 13:30 Makina , Durrës

OKAZION JEEP WRANGLER 2013 3.6 BENZINE

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 15:21 Makina , Tiranë

Kamez

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 19:58 Makina , Tiranë

Bleje jeep wrangler

10 Mar 01:41 Makina , Fier

Jeep Wrangler 2011 3.8 benzin okazion

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 15:06 Makina , Tiranë

WRANGLER NAFTE 2014 SAHARA

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wrangler | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • wrangler në kategorinë Makina | Ford | Mustang
  • wrangler në kategorinë All Category
  • Wrangler në kategorinë Makina | Audi | A8
  • Wrangler në kategorinë Makina | BMW | X6 | X-modele
  • Wrangler në kategorinë Makina | Audi | A4
  • wrangler në kategorinë Makina | Jeep | Compass
  • Wrangler në kategorinë Automjete
  • wrangler në kategorinë Makina
  • wrangler në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • wrangler në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione