Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2021 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3947
VW Volkswagen , 2021
Ford , 1208
Audi , 984
Opel , 779
BMW , 738
Fiat , 454
Renault , 405
Toyota , 366
Peugeot , 268
Citroën , 184
Smart , 175
Nissan , 161
Land Rover , 139
Seat , 131
Hyundai , 121
Škoda , 92
Mitsubishi , 81
Lancia , 73
Volvo , 64
Alfa Romeo , 60
Kia , 46
Suzuki , 37
MINI , 36
Mazda , 34
Porsche , 34
Jeep , 33
Chevrolet , 31
Honda , 25
Jaguar , 24
Chrysler , 23
Rover , 11
Dodge , 8
Ssangyong , 6
Saab , 6
Dacia , 5
Daewoo , 5
Lexus , 5
Maserati , 4
Cadillac , 4
Piaggio , 4
Tata , 4
BAIC , 3
Acura , 3
Hummer , 2
Lincoln , 2
Isuzu , 1
Wartburg , 1
Tesla , 1
Landwind , 1
MG , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2021,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 2021 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

����FORD KUGA 2.0 nafte automat 13 nga zvicra ����

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet 2010 Mercedes-Benz C300 4 Matic

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
05 Qer 19:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson

29 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:14
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

2021 Audi Q7 S-line

51 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 19:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 8 GTE

33 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar

Sot 02:37 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

�� Okazion Toyota Corolla 1.4 Nafte D4D ��

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:35 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:34 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 D4D Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:32 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:29 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:27 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2021 - Audi SQ8 4.0 BiTDI

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet 2010 Mercedes-Benz C300 4 Matic

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:38 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Shitje urgjente!BMW 525i, diplomatic car ,2620km,year 2021

31 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:12 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BlueTec 2014

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:58 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 3X S-Line 27000 km

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 450 AMG pack Night pack 90.000 KM

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

2021 GLE 450 4MATIC AMG pack 70.000 KM

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 16:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

❌️Viti 2021 Hyundai Santa fe 4WD ❌️

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 16:33 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET PORSCHE CAYENNE COUPE 2021��

84 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:32 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET AUDI A6 S LINE 2016������

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET S CLASS 400 D 2021 ����

94 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 55 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz G55 Amg

75 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

����FORD KUGA 2.0 nafte automat 13 nga zvicra ����

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:14
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

2021 Audi Q7 S-line

51 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz GLE 300d - 90 km

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 11:10 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Toyota Corolla 1.4Nafte Automatike

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:39 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

SHITET AUDI Q7 3.0 BENZINE VITI 2021 TECHNIK S-line FULL

61 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Fier

Audi RS Q8

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:25 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Volkswagen Golf viti 2021 2.0 tdi 150cv DSG

28 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Dje 01:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 8 2021 2.0 TDI

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 01:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 8 2.0 Tdi 2020 okazion

Viti: 2021
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 23:52 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Bmw x6

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Qer 21:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Krujë

Rane Rover Sport look SVR✅

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 20:53 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

���� RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFTE FULL!! ����

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 20:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Qer 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 2.0 TSI HIGLINE VITI 2021

19 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Qer 12:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 450 3.0 BENZIN 2021 FULL OPSION

47 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Qer 09:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Super Passat R-Line

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Qer 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 450 BENZIN 2021 FULL OPSION

56 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 07:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Korçë

VW Passat CC Sport 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 19:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 8 GTE

33 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 18:00 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 40 TFSI quattro S tronic S LINE 2021

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Qer 13:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Fier

A35 AMG 2021

35 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 11:30
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mercedes GLC

54 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLS 400  ·  Tiranë

2021 MERCEDES BENZ GLS 450 BENZINE

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 11:19 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

2021 VOLKSWAGEN GOLF 8 2.0 NAFTE

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 16:26 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 50TDI Laser MATRIX

65 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 16:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf 8•Viti 2021•2.0 Naft•Automat

26 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedez benz c300 w204

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 16:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Durrës

GLE 350 BENZIN VITI:2021 AMG LINE

75 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Qer 13:26 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet Ford Transit Conect,,Viti 2021

16 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Qer 22:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE COUPE 2021 FULL OPSION

92 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Qer 19:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN R-LINE 2.0 TDI AUTOMAT 2021

26 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2021 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021 2021

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione