Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MAKINA ME KAMBIO AUTOMATIKE - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3981
VW Volkswagen , 1254
Audi , 998
BMW , 511
Toyota , 249
Ford , 248
Land Rover , 140
Opel , 124
Hyundai , 104
Volvo , 103
Porsche , 86
Smart , 83
Fiat , 76
Peugeot , 75
Nissan , 60
Citroën , 58
Renault , 57
Jeep , 47
Seat , 25
Jaguar , 25
Kia , 24
Mitsubishi , 21
Škoda , 20
Lancia , 20
Honda , 18
Mazda , 17
MINI , 17
Chrysler , 15
Ssangyong , 13
Chevrolet , 12
Suzuki , 8
Dodge , 7
Saab , 7
Acura , 6
Subaru , 3
Rover , 2
Alpina , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Tesla , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Morgan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe MAKINA ME KAMBIO AUTOMATIKE,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj MAKINA ME KAMBIO AUTOMATIKE Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:46
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes S63 AMG ����

65 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:59
Linku:
Makina , Durrës

Audi A6 3.0Tdi Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 15:05
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

19 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:42
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz C204

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
29 Sht 22:04
Linku:
Makina , Durrës

Wolsvagen Tiguan 2.0 DSG 4 motion

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:54 Makina , Tiranë

Passat CC 2.0TDI

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51 Makina , Berat

MERCEDES BENZ C CLASS

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:50 Dyqani Makina , Fier

PORSCHE CAYENNE 3.0 Nafte Viti 2014

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:49 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet E350 CDI 4Matic automat 11200 euro

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 ���� FULL EXTRA OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:43 Makina , Tiranë

‼️Hyundai Tucson‼️ LMX20 eVGT

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:38 Makina , Tiranë

Cmim OKAZION C300 2.0 benzin 2016 AMG paket full option

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:36 Makina , Tiranë

E220 2017 AMG paket me baxho xhami EU

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:34 Makina , Tiranë

**Mercedes Benz S63 AMG -10 Presidencial super super full***

18 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 Dyqani Makina , Kukës

Mercedes-Benz S Class 350CDI 4Matic Lungo sapo ardhur����

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Dyqani Makina , Kukës

OKAZION Q7 2013 3.0TDI 3xS-Line PANORAMA

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:31 Dyqani Makina , Kukës

E250 CDI AVANTGARDE AUTOMAT

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 Dyqani Makina , Kukës

AUDI Q3 2.0TDI QUATTRO 2013 Sapo ardhur nga zvicra

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:31 Dyqani Makina , Kukës

BMW F10 530D automat ardhur nga gjermania

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:30 Dyqani Makina , Kukës

BMW 520 F10 me dogane

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

Shitet4900€

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER VITI 2011 ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:27 Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER VITI 2009 BENZIN 3.8 ME DOGAN

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:26 Makina , Fier

BMW X5 VITI 2016 NAFT 3.5 SAPO TARGUAR

28 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:25 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:24 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:23 Makina , Tiranë

Vetem SOT! BMW M4 2015 83.000KM

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:19 Makina , Tiranë

BMW X5 XDrive 4.0i M-PAKET PANORAM 360*LASER LED INDIVIDUAL

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 20:18 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 SD4 HSE LUXURY PANORAMA -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:18 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E 220 CDI BLUETEC AVANTGARDE DESIGNO KAMERA-14

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:17 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE 4MOTION LED FULL OPTION -16

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:17 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander 2013 Automat 2.2 Nafte, Zvicra, 7 vende

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:14 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz E 220

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:13 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2016 Automatik

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:13 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2018 Automatik

9 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:13 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

Honda Odyssey ex-l 34356 milje

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:10 Makina , Durrës

Shitet Mercedes - Benz C 220 CDI

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Makina , Durrës

Volvo XC60 3.0 Benzin T6 AWD, VP/2013, Automat

11 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:55 Makina , Tiranë

Nissan Navara I modifikuar totalisht 2012 2.5 nafte

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:51 Makina , Fier

PASSAT 2.0 TDI HIGHTLINE FULL OPSION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina , Lushnjë

Audi A6 35 TDI Matrix Full Option

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:45 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.8i AUTOMATIK 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:42 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C204

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:42 Makina , Durrës

Audi A6 Quattro Premium 3.0 TDI QUATTRO ����

16 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:32 Dyqani Makina , Fier

okazion RENAULT ESPACE 2011 AUTOMATIKE 7vende

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Makina , Elbasan

GLK 350-CDI 4 MATIC 2011 SUPER GJENDJE

10 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 Makina , Fier

Shitet Jaguar XF 2.2 diesel 2014 facelift

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:21 Makina , Pogradec

Mercedez Benz B200 Cdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:20 Makina , Elbasan

Audi q7 3.0 tdi 2012

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:19 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Verso

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj MAKINA ME KAMBIO AUTOMATIKE | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione