shitet ose nderrohet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 57058
VW Volkswagen , 28938
Ford , 15931
Audi , 12932
BMW , 10050
Opel , 9000
Fiat , 6661
Renault , 5684
Toyota , 4689
Peugeot , 3910
Citroën , 2708
Nissan , 2539
Smart , 2439
Land Rover , 2284
Seat , 1557
Alfa Romeo , 1540
Mitsubishi , 1536
Hyundai , 1336
Volvo , 1083
Lancia , 877
Škoda , 838
Jeep , 668
MINI , 665
Mazda , 627
Kia , 614
Porsche , 593
Chevrolet , 546
Jaguar , 503
Chrysler , 499
Suzuki , 471
Honda , 465
Rover , 255
Daewoo , 255
Ssangyong , 221
Saab , 172
Dodge , 142
Acura , 137
Daihatsu , 97
Dacia , 80
Isuzu , 79
Cadillac , 70
Lincoln , 54
Piaggio , 53
Subaru , 52
Hummer , 50
Aixam , 49
Tata , 48
Lexus , 47
MG , 46
Infiniti , 38
GMC , 36
Great Wall , 35
Alpina , 25
Bentley , 22
Ferrari , 22
Lada , 20
Maserati , 19
Zastava , 17
KTM , 16
Buick , 15
Bugatti , 15
Artega , 15
Koenigsegg , 14
Yugo , 14
TVR , 13
BAIC , 10
Corvette , 10
Pontiac , 8
Wiesmann , 5
Maybach , 5
Lifan , 5
Wartburg , 4
NSU , 4
Trabant , 4
UAZ , 4
Proton , 3
Grecav , 3
Landwind , 3
Morgan , 3
Spyker , 2
Ligier , 2
Triumph , 2
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Plymouth , 1
Talbot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet ose nderrohet,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shitet ose nderrohet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:03
Linku:
,

Toyota Rav4 HYBRID 2017

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:45
Linku:
,

Passat 2015

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:52
Linku:
,

OKAZION,1600 € me timon Anglez

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:55
Linku:
,

okazion

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Pri 16:09
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz look 63 amg

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 23:04 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 ,

Toyota Yaris 1.0 Benzine

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 ,

Shitet BMW X5 2007 100% benzin gaz !

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:03 ,

Audi A6 Full option

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 ,

Audi A4 2.7 Naft Automatike

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:03 ,

Grande punto 1.2

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz GLK220 Bluetec 4Matic

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:02 ,

Aygo 1000 kubik

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:02 ,

OKAZION super gjendje C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin (3 pistona) Viti 2012

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:02 ,

Meriva1.7 diesel 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:01 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:01 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel Sapo ardhur!08

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:00 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:00 Dyqani ,

Okazion!Bmw 120D Seria 1–2.0 Diesel Sapoardhur 06

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:00 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:00 Dyqani ,

Okazion!Ford C-Max 1.6 Diesel Sapoardhur 08

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:00 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:00 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Polo 1.4 Gaz-Benzine 10

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:00 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:00 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:59 Dyqani ,

Okazion!Toyota Yaris Verso 1.3 Gaz-Benzine Panorama 04

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:59 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “Ghia” 09

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:58 ,

Shitet Audi Q3, viti 2012, Automat, S-Tronic, 18,900 Euro

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:58 Dyqani ,

Okazion!Mercrdes B200CDI Sport Automat 10

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:58 ,

Shitet BMW 730 XDrive, Viti 2015, Full Option, 28,900 Euro

28 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:58 Dyqani ,

Okazion!Citroën C1 Automatike 129.000Km 09

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:58 ,

Mercedes Benz E 220 Premium Plus

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:58 Dyqani ,

Okazion!Toyota Yaris 1.4D-4D Start-Stop 07

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:57 ,

Mitsubishi Outlander Zvicra

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:57 Dyqani ,

Okazion!Nissan Note 1.5 Diesel 2009 Sapoardhur

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:57 ,

Honda jazz Zvicra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 22:57 Dyqani ,

Okazion!C230 Kompressor Gaz-Benzin 4 Pistona 05

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:56 ,

Toyota Urban Cruiser

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:56 ,

Toyota Urban Cruiser

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:56 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:56
Linku:
,

Audi A8 L - Quattro - 3.0

36 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 ,

Shes e classe

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:55 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:55 ,

Polo

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:55
Linku:
,

❌ Shitet C-250 AMG /// 2010 /// 189000 km ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 ,

Porsche 944 Targa ���� egzemplarë i vetëm!

29 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:54 Dyqani ,

Okazion!Mercedes E250CDI Sapoardhur “Full”10

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 ,

Polo BlueMotion 1.2 TDI , pranoj Pagese Bitcoin ,5700 euro

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:54 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI”UNITED”10

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet ose nderrohet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione