Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat Punto ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Njoftimet per Fiat Punto ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat Punto te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat Punto nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesveSot 00:39 Makina , Tiranë

Fiat Punto kondiconer,abs,airbag

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:36 Makina , Kavajë

fiat punto

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:02 Makina , Durrës

Shitet Fiat Punto Evo

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:54 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO BENZIN-GAZ VITI 2002 OKAZION

950 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:43 Makina , Elbasan

Fiat punto

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 Makina , Tiranë

Fiat punto benzin gaz

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:24 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:35 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.9 NAFTE SUPER EKONOMIKE GJENDJE PERFEKTE

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:22 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.3 NAFTE 2012

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:42 Makina , Lezhë

Fiat punto benzin (pjes)

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:42 Makina , Lezhë

Fiat 1.3naft & 1.9jtd

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 20:08 Makina , Durrës

Fiat grande punto

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:17 Makina , Durrës

Fiat Grande Punto Viti 2006 Motorr 1.3 Diesel Marsha 6+R

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 09:38 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:19 Makina , Durrës

Fiat Punto

3 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 23:02 Makina , Fier

Fiat

5 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 15:29 Makina , Elbasan

Fiat punto 1.1 Benzin 1400 Euro��

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 00:29 Makina , Devoll

Makina

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 00:22 Makina , Durrës

Okazioooon

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 00:19 Makina , Durrës

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 23:40 Makina , Fier

Fiat Punto 2001 Automat Benzin/Gaz

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 18:10 Makina , Fier

Fiat gaz benzin

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 17:25 Makina , Kavajë

Fiat 1,2 benzin gaz viti 2005

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Mar 07:50 Makina , Berat

Fiat Punto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 01:54 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.3 NFT ME LETRA PER 1 VIT VITI 2003 1900 euro

1 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 20:10 Makina , Tiranë

Fiat grande punto 1.3 nafte 2007

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 19:49 Makina , Vlorë

Okazion

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 17:34 Makina , Tiranë

shitet fiat grande punto 1.3 nafte 2009

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 00:10 Makina , Vlorë

Shitet fiat 1.2 benzin gaz!!!!!!!!

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 23:01 Makina , Tiranë

Okazion Fiat Punto Automat 1,4 cc 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Mar 15:11 Makina , Tiranë

���� Fiat Punto ����

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 14:32 Makina , Kukës

Fiat Punto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 22:53 Makina , Lushnjë

Shitet fiat punto 1.2

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 12:57 Makina , Pogradec

Shitet fiat punto 1.2 benzine

1 400 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 09:09 Makina , Pogradec

Shitet ose nderrohet me makin me te madhe

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 14:51 Makina , Fier

Fiat punto 1.2 benzin

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 13:36 Makina , Vlorë

Shitet Fiat Punto

1 800 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 13:08 Makina , Korçë

Fiat Punto 1.2 benzine-gaz 16 valvidha 800 mije

80 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 08:03 Makina , Korçë

Benzin gaz!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 18:27 Makina , Korçë

Benzin gaz.

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 10:09 Makina , Tiranë

����Fiat Punto����

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 16:52 Makina , Korçë

Benzin/Gaz

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 15:30 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 13:19 Makina , Tiranë

Fiat Punto 1.9 JTD

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 11:13 Makina , Vlorë

FIAT PUNTO 1.3 BENZIN GAS TURBO 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 21:36 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.2 benzin 2001

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 17:47 Makina , Tiranë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 17:18 Makina , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 01:04 Makina , Elbasan

Fiat Punto 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 16:17 Makina , Elbasan

makina esht ne gjendje te mire

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Njoftimet per Fiat Punto në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat Punto të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat Punto nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat Punto ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.


Shit Fiat Punto ne MerrJep.al


Keni Fiat Punto që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione