Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

124 , 83
126 , 21
127 , 217
130 , 37
131 , 23
500 , 742
500C , 115
500L , 81
500X , 52
500 Abarth , 54
Barchetta , 12
Brava , 266
Bravo , 2107
Coupe , 37
Croma , 626
Dino , 1
Doblo , 944
Ducato , 374
Fiorino , 136
Freemont , 45
Grande Punto , 2218
Idea , 503
Linea , 31
Marea , 192
Marengo , 3
Multipla , 258
New Panda , 8
Palio , 78
Panda , 998
Punto , 6594
Punto Evo , 401
Qubo , 64
Regata , 1
Ritmo , 1
Scudo , 163
Sedici , 91
Seicento , 287
Stilo , 822
Strada , 20
Tempra , 6
Tipo , 57
Ulysse , 198
Uno , 19
X 1/9 , 7

Njoftimet per Fiat ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesveSot 01:26 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Tiranë

Fiat Punto Evo

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

shitet

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:57 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Bulqizë

Shitet fiat grande punto 1.3 naft 0692380296

2 550 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:41 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:32 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Kavajë

Fiat grande punto automat 1.3 nafte 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:31 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:20 Makina  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Tiranë

FIAT CROMA 1.9 NAFTE MANUAL 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 22:05 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Fier

����FIAT BRAVO 1.4 TURBO SPORT 150HP����

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:27 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Grande Punto 1.3 Nafte 2008

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 21:25 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Shkodër

Fiat 500 2008 Okazion

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Shitet Fiat Panda viti 2009 i sapo ardhur nga Gjermania����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:20 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500 Abarth  ·  Fier

FIAT 500 ABARTH 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:56 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Shitet okazion Fiat Bravo

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 20:54 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

Okazion

26 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:54 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Fiat doblo profesional 1.3 multijet

8 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:52 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Durrës

punto evo 1.3 benxin viti 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:27 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Kukës

FIAT DUCATO 2.0 benzin Kamper sapo ardhur nga Zvicra

6 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:09 Makina  ·  Fiat  ·  Sedici  ·  Tiranë

FIAT SEDICI 4x4 1.9 MJT

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:05 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Durrës

OKAZION AUTOMAT Fiat 500L 1.4 2014 ( Full Panoram)

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:54 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500X  ·  Tiranë

❌❌FIAT 500 X❌❌

12 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:30 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Lushnjë

Fiat Bravo 1.6 Nafte Multijet 2011 16V

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:08 Makina  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Tiranë

Fiat tipo benzine gas

6 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:26 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET FIAT BRAVO 1.6 DIESEL 2009 MANUAL

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:26 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Shitet Fiat

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:13 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

OKAZION FIAT PANDA 4X4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 17:47 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

FIAT BRAVO 2008 MANUAL 1.9 Multijet

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 17:17 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Panda me dogan te paguar sapo ardhur nga zvicra

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 16:58 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

FIAT PUNTO OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 16:58 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Fier

SHITET FIAT PUNTO

4 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 16:57 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Lushnjë

OKAZION FIAT PUNTO

4 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 16:49 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

Fiat panda 4x4 1.2 gaz benzin

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:48 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Vlorë

Okazion �� Fiat 500C 1.3 multijet ��

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:41 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Vlorë

Fiat Panda

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:27 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Okazion Fiat Punto 1.3 nafte

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:23 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Ram V1000 XL 1005 kg

16 490 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:11 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

SHITET FIAT 500L 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:10 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

SHITE - FIAT 500 L - AUTOMAT ✅

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:08 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Durrës

Frigo -20c Fiat Doblo 1.3 multijet 90ps-2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 16:01 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Shitet Fiat Bravo t-jet SPORT

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:00 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET FIAT BRAVO 1.6 DIESEL 2008 MANUAL

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:57 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Fier

Fiat Doblo

7 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

❌ FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE ❌

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:51 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

❇️OKAZIOON FIAT BRAVO ME LETRA 1.4 BENZIN GAZ

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:25 Makina  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Lushnjë

Shitet fiat stilo 1.9 nafte. DIVJAKE

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:17 Makina  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Tiranë

Fiat Croma 1.9Multijet Automatike Full Opsion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 14:39 Makina  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Berat

Fiat Idea 1.3 nafte viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:15 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Fiat bravo

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:11 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.9 Manual

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:05 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Fier

✅AUTOMAT 1.3 NAFTE 2013✅

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:04 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Fier

✅AUTOMAT 1.3 NAFTE 2013✅

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Njoftimet per Fiat në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.


Shit Fiat ne MerrJep.al


Keni Fiat që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione