Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Të gjitha në Durrës

124 , 11
126 , 10
127 , 208
130 , 2
131 , 4
500 , 94
500C , 16
500L , 17
500X , 9
Barchetta , 5
Brava , 80
Bravo , 350
Coupe , 6
Croma , 84
Doblo , 137
Ducato , 55
Fiorino , 28
Freemont , 9
Grande Punto , 393
Idea , 88
Linea , 1
Marea , 24
Multipla , 36
Palio , 9
Panda , 395
Punto , 847
Punto Evo , 74
Qubo , 21
Scudo , 22
Sedici , 20
Seicento , 143
Stilo , 97
Strada , 1
Tempra , 2
Tipo , 4
Ulysse , 61
Uno , 2
X 1/9 , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:08
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  500L Trekking  ·  Durrës

FIAT 500L Treeking 2014 Automat Full panoram

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
09 Qer 20:11
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

SHITET FIAT PUNTO EVO 2011

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 19:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Okazion!!����Fiat Bravo 1.4 Benzine Automat Full Option.

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:08
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  500L Trekking  ·  Durrës

FIAT 500L Treeking 2014 Automat Full panoram

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:51 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat Grade Punto 1.3 Nafte Automatike 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 21:23 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Okazion fiat bravo 2011 me dogane te paguar 1.6 Nafte

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:57 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

❌ FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE SAPO TARGUAR❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:57 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

❌ FIAT BRAVO 1.4 BENZINE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:57 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Fiat Panda Van 1.3 Multijet 2008 Manual 5+R

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:39 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Shitet Fiat Punto 1.3 nafte viti 2009

340 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:28 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

SHITUR ❌ FIAT PANDA 1.2 BENZINE 4X4 ❌

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:08 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Fiat bravo

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:07 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Panda1.2 benzin me dogan te paguar sapo ardhur nga zvicra

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Durrës

FIAT QUBO 1.3 DIESEL. 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 23:52 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Durrës

Fiat Automat

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 23:46 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Durrës

FIAT 500 -2012- 1.4 Benzin

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Korr 19:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Okazion!!����Fiat Bravo 1.4 Benzine Automat Full Option.

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 18:59 Makina  ·  Fiat  ·  124  ·  Durrës

OKAZION FIAT 124 Spider Pininfarina Cabrio

15 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 18:59 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

Fiat grande punto

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
17 Korr 13:08 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.4 BENZIN GAZ 0689400000

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 02:59 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Durrës

Shes fiat doblo

1 600 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 00:20 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Shitet Fiat Panda viti 2009 i sapo ardhur nga Gjermania����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 13:48 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Okazion Fiat Bravo

2 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 10:39 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Durrës

Fait punto evo letra per 1 vit

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 21:08 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Shitet okazion Fiat Bravo

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 10:42 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Fiat Bravo 1.4 Benzine Gaz SUPER OKAZION 3400 Euro

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 09:41 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Fiat Bravo 1.9 nafte

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 21:18 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

���� FIAT PANDA 100HP ����

37 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 19:05 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 19:04 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 19:04 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 19:01 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 19:00 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 18:58 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 18:58 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 18:56 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 12:05 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Durrës

Shitet

7 209 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 22:04 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Durrës

FIAT QUBO OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
12 Korr 21:34 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Durrës

FIAT DOBLO

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
12 Korr 18:47 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Durrës

FIAT DOBLO GARGO

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
12 Korr 10:09 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 10:09 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 10:09 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 10:09 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 10:03 Makina  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Durrës

Okazion 1000 euro, I padiskutueshëm. Fiat brava 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione