Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat Punto ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Njoftimet per Fiat Punto ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat Punto te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat Punto nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesveSot 08:33 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.3 multijet

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 07:53 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet 0683655766

1 600 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:47 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Librazhd

SHITET FIAT PUNTO

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:04 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

����FIAT PUNTO 1.4 BENZI AUTOMAT KM 122 MIJ����

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:39 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Shitet Fiat Punto 1.3 nafte viti 2009

340 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Fier

Fiat Punto viti 2013 1.2 benzin 65cv

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
22 Korr 23:43 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.3 diesel

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 21:17 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 11:01 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Krujë

Shitet Fiat Punto 1.3naft multijet manual me dogan����Full‼️

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 09:06 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Berat

Fiat Punto

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 22:36 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Punto 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Korr 02:39 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Kavajë

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Korr 16:22 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 13:25 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 18:55 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet Makine Fiat Punto

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 14:38 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

SHITET FIAT PUNTO 1300 EURO

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 22:36 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Berat

Fiat punto

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 19:06 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 18:59 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Punto

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 18:18 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 13:59 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto 1.3 Multijet

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Korr 11:15 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Punto 1200 euro i diskutueshem

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 13:04 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Fier

arjdan

270 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Korr 12:32 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat grande punto 1.3 mjtd

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 08:21 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 1.2

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 12:42 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

FIAT PUNTO 1.4 BENZIN + GAZ

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 21:52 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Korçë

Fiat punto gaz benzin

3 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 18:45 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Fiat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 21:42 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto benzin gas viti 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 12:10 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Fier

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 11:24 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Kurbin

Fiat punto 2001

700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 21:34 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkodër

shitet ose nderrohet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 16:34 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 1.9 jtd naft.Letrat per 1 vit

1 600 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Qer 13:32 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pogradec

Fiat punto

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 08:13 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Fiat punto evo

3 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
26 Qer 17:41 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Lezhë

Shitet Fiat punto 1.2 benxine manuale me letra

12 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 12:34 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto 1.9 nafte

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:23 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Fier

Shitet Fiat Punto

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 09:23 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Sarandë

Shitet fiat pundo per arsye economize

12 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 23:10 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitrt makina

2 700 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Qer 17:31 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Qer 18:51 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.9 Manual

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 23:47 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Okazion 2200€

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 23:43 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Gjirokastër

Fiat punto 1.2 benzinë manual

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 21:24 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Fier

shitet per arsyje mos levizjeje

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Qer 15:53 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Delvinë

Fiat Punto 1.3 naftë

2 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 07:20 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pogradec

Fiat Automat

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 23:54 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Fiat punto benzin gaz 1300€

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 18:42 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Vlorë

OKAZION!!!!!!!!!! SHITET FIAT PUNTO 1.1 BENZIN

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 09:37 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Vlorë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Njoftimet per Fiat Punto në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat Punto të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat Punto nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat Punto ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.


Shit Fiat Punto ne MerrJep.al


Keni Fiat Punto që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione