Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Punto Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Punto | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Korr 08:21 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 1.2

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 16:34 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 1.9 jtd naft.Letrat per 1 vit

1 600 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 14:15 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Shitet Fiat Punto Benzin-Gas

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 21:06 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 1.3 nafte

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 20:21 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat Punto 2010 1.3 nafte

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 19:17 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

super ekonomike

2 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 19:00 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

��OKAZION�� Shitet Fiat punto 1.3 multijet

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 18:41 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Shitet Fiat punto 1.3 multijet 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 04:55 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Shitet makina Fiat Punto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 15:32 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 22:19 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat

1 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 20:08 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat Punto 1.2Benzin-Gas

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Tet 17:13 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

fiat punto 1.2 8v benzin

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 17:15 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 12:42 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Shitet fiat punto

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 17:53 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 06:13 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 06:04 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 11:00 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 10:44 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 09:58 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 20:55 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 10:06 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 20:06 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 15:46 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 19:58 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat grande punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Maj 14:48 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat Punto 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:41 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Shitet Fiat punto 1.4 Benzin

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 10:17 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 00:27 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

OKAZION!!!!!!fiat punto 1.2 benzin 2007

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 06:30 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 14:31 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 22:16 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 19:29 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 21:03 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 1.3

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 15:56 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 1200Euro

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 15:29 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto 1.1 Benzin 1400 Euro��

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 01:04 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat Punto 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 16:17 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

makina esht ne gjendje te mire

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Shk 12:51 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 09:01 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Shitet Fiat Punto 2003

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 16:49 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Shitet Fiat Punto 2003

1 400 EUR

16 Jan 14:27 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat Punto

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 16:19 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat Punto

180 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Nën 20:31 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

fiat

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 18:16 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat Punto 1.3 nafte multijet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:09 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 17:09 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 00:26 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 22:58 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

Fiat

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Punto | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione