Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Punto Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Punto | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Korr 12:32
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat grande punto 1.3 mjtd

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 22:38 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.3 diesel

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:37 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Punto 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 07:54 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet 0683655766

1 600 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 16:22 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 13:25 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 18:55 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet Makine Fiat Punto

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 14:38 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

SHITET FIAT PUNTO 1300 EURO

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 19:06 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 18:59 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Punto

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 18:18 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 13:59 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto 1.3 Multijet

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Korr 11:15 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Punto 1200 euro i diskutueshem

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 12:32 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat grande punto 1.3 mjtd

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 12:42 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

FIAT PUNTO 1.4 BENZIN + GAZ

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 21:42 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto benzin gas viti 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 12:34 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto 1.9 nafte

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 23:10 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitrt makina

2 700 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Qer 17:31 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Qer 18:51 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.9 Manual

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 23:47 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Okazion 2200€

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 20:36 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shesim

3 700 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 18:55 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 13:29 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 10:20 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.2 Benzine 2016

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Maj 21:47 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

fiat punto

2 700 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:27 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto

700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 06:50 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

I Perdorur si i ri

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 20:15 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

I perdorur si i ri

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 15:06 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Okazion shitet fiat

1 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 21:19 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet makina

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 14:37 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto okazion

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 13:48 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet fiat punto

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 10:48 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat grand Punto Automatik

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Maj 15:56 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Ocazione

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 22:29 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

shitet

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:35 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat punto

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 21:58 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

�� SHITET FIAT PUNTO ��

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 19:46 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto

3 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 12:22 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.2 Benzine 2016

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Pri 21:30 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Pri 09:08 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.2 benzin-gaz

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 03:23 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

shitet fiat punto

2 200 EUR

17 Pri 10:59 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Okazion..! Fiat Punto 1.3 nafte Viti 2009

3 300 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 02:16 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat punto i vitit 2001

1 349 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 19:38 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Punto

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 07:58 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

fiat punto 900 lek okazjon

900 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 13:55 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

fiat puto

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 19:42 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

fiat

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 15:01 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

fiat punto benzin

1 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Punto | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione