Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Ducato Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Ducato | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Korr 17:23 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Vlorë

Okazion Fiat Ducato Frigorifer

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Korr 09:48 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

fiat ducato 9 vende

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 07:10 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Shitet Fiat Ducato 14+1

19 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Maj 18:32 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Fier

Fiat Ducato 3.0 Nafte Karrotrec vjen me porosi ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 18:27 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Durrës

Bomě trsport mallrash

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 12:07 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Malësi e Madhe

shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 19:38 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Makine per Kamping

10 LEK

12 Pri 16:51 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Elbasan

Fiat Ducato

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 22:10 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Fiat Ducato 16+1 vende

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 15:15 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Elbasan

Fiat Ducato

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 17:27 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Korçë

Shitet Fiat Ducato

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 22:04 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Durrës

SHitet

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 20:08 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Korçë

shitet kamiocine fiat ducato maxi

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 10:09 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Peqin

Okazion Fiat Ducato

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 14:50 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Fiat Ducato fugon frigorfer (fresku dhe ngrires)

4 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 00:00 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Durrës

Shitet fiat ducato 2008 ne gjendje te mire!

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 11:24 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Durrës

Transport mallrash ně gjith shqiprin

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 07:53 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Fiat ducato

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 07:06 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Fier

3500euro

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 15:34 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

FIAT DUCATO

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 10:54 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Kukës

Iveco

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
21 Dhj 20:35 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Kukës

Fiat Ducato 2.3dizel 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 11:31 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Durrës

Shitet

9 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Dhj 14:35 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Durrës

Shitet

9 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 05:17 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Durrës

Shitet ose ndrrohet Fiat ducato 2.3 naft viti 2008 me letra

5 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Nën 19:33 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Furgon

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 11:11 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Fier

Fiat Dukat 8 vende

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 09:59 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Fiat dukato sprinter viti 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Sht 12:52 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Vlorë

Rolot

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Sht 11:45 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Vlorë

Rolot

3 000 EUR

05 Sht 14:57 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Shitet

7 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 23:31 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

FURGON FIAT DUCATO MAXI 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 20:15 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Shitet kamjocin

4 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 12:48 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Durrës

kamper Fiat Ducato

23 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Qer 13:49 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

FIAT DUCATO 230/18 IMBIS

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 19:08 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Vlorë

Shitet Fiat ducato gaz benzin

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 09:18 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

pa dogan

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 17:16 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Elbasan

Shitet kamionçinë për fast-food

300 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 09:25 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Elbasan

CamperVAN Ducato 2021 prodhim

30 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 14:53 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Vlorë

Fiat ducato

500 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:43 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Vlorë

Fiat ducato

500 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 12:49 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Shitet Fiat Ducado Camper

34 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Mar 15:06 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Durrës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 09:40 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

SHITET FIAT DUCATO FRIGORIFERIK

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 02:23 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Karrotrec Fiat

1 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Shk 14:57 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Durrës

Shitet fiat ducato

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 20:38 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Fier

dukat

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 19:06 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Shitet Fiat Ducato 1996

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 15:26 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Karrotrec

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:18 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Shitet Fiat Ducato

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Ducato | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione