Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Punto Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Punto | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:54 Makina , Durrës

viti 2008 0682007055

1 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:42 Makina , Durrës

Shitet Fiat Punto Evo

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 20:08 Makina , Durrës

Fiat grande punto

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:17 Makina , Durrës

Fiat Grande Punto Viti 2006 Motorr 1.3 Diesel Marsha 6+R

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 08:19 Makina , Durrës

Fiat Punto

3 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 00:22 Makina , Durrës

Okazioooon

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 00:19 Makina , Durrës

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 14:21 Makina , Durrës

Shitet Makina 1500euro

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 22:42 Makina , Durrës

Shitet fiat punto 1.2 benzin gaz jo ne leje taksat korrik si

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 10:38 Makina , Durrës

Fiat Punto Twinair

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 18:24 Makina , Durrës

Shitet okazion fiat punto 1.2 benzin gaz jo ne leje gazin

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 12:41 Makina , Durrës

kerkoj disje per fiat punto

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 20:36 Makina , Durrës

Shitet fiat punto 2002. Benzin-Gaz. Fabrike.

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 21:23 Makina , Durrës

Shitet fiat ponto benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 18:15 Makina , Durrës

Fiat punto

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 18:08 Makina , Durrës

Shitet fiat punto 1.2 Benzin+Gaz viti 2005 ne gjendje shum t

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 12:21 Makina , Durrës

Fiat punto 1.2 benzin

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 18:05 Makina , Durrës

Shitet okazion

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 17:41 Makina , Durrës

Shitet Fiat Punto

3 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 17:24 Makina , Durrës

shitet Fiat punto

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 17:53 Makina , Durrës

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 17:53 Makina , Durrës

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 14:49 Makina , Durrës

Fiat Punto

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Jan 09:32 Makina , Durrës

Fiat Punti 20005 1.3 multijet Nafte

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 14:46 Makina , Durrës

fiat punto sportive okazjon

2 599 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 19:33 Makina , Durrës

FIAT PUNTO 1.3 MILTIJET

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 13:22 Makina , Durrës

Fiat Punto 1.2 Elx 16V 202000 km

990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 16:50 Makina , Durrës

OKAZION FIAT PUNTO

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 10:42 Makina , Durrës

Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin-Gaz

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 01:02 Makina , Durrës

Fiat Punto

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Nën 20:03 Makina , Durrës

Shitet 1milion

1 000 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 14:52 Makina , Durrës

fiat

130 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 11:02 Makina , Durrës

Shitet e ardhur nga gjermania

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Tet 22:37 Makina , Durrës

Okazion. Fiat Punto 2012 4300 euro (disktueshem)

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Tet 19:47 Makina , Durrës

Fiat Punto 1.2 elx 16 v

990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 16:30 Makina , Durrës

Okazion!!!!

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 00:16 Makina , Durrës

Fiat Punto

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 23:06 Makina , Durrës

700 euro taksa 1 vit 0682007055

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Sht 12:00 Makina , Durrës

Fiat Punto 1.3 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Sht 18:50 Makina , Durrës

Shitet Fiat Punto 1.2 benzin

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 09:11 Makina , Durrës

Fiat punto 1.3 nafte

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 16:02 Makina , Durrës

Fiat punto

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 13:06 Makina , Durrës

Fiat punto 1.3 nafte

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 11:46 Makina , Durrës

Fiat punto

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 22:48 Makina , Durrës

Shitet Fiat Punto

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 15:20 Makina , Durrës

1200€

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 13:07 Makina , Durrës

6 marsha manual 0682007055

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 17:32 Makina , Durrës

Fiat punto

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 19:09 Makina , Durrës

SHITET FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 10:27 Makina , Durrës

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Punto | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione