Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Punto Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Punto | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:45 Makina , Tiranë

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:54 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.2 benzin gaz 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:55 Makina , Tiranë

Fiat Punto kondiconer,abs,airbag

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:19 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

Fiat punto benzin gaz

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Fiat Punto

3 500 EUR

Sot 08:34 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.3 NAFTE 2012

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:54 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.9 NAFTE SUPER EKONOMIKE GJENDJE PERFEKTE

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:06 Makina , Tiranë

Fiat Punto 2006 Automat 3200€

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:38 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 01:54 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.3 NFT ME LETRA PER 1 VIT VITI 2003 1900 euro

1 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 20:10 Makina , Tiranë

Fiat grande punto 1.3 nafte 2007

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 17:34 Makina , Tiranë

shitet fiat grande punto 1.3 nafte 2009

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 23:01 Makina , Tiranë

Okazion Fiat Punto Automat 1,4 cc 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Mar 15:11 Makina , Tiranë

���� Fiat Punto ����

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 10:09 Makina , Tiranë

����Fiat Punto����

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 15:30 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 13:19 Makina , Tiranë

Fiat Punto 1.9 JTD

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 21:36 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.2 benzin 2001

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 17:47 Makina , Tiranë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 17:18 Makina , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 16:00 Makina , Tiranë

Fiat Punto Evo

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 10:41 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.3 NAFT

24 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Mar 12:50 Makina , Tiranë

Shes Fiat Punto Autoshkolle

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 07:30 Makina , Tiranë

Fiat punto

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Shk 19:46 Makina , Tiranë

Fiat punto

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 19:30 Makina , Tiranë

Fiat punto

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 08:51 Makina , Tiranë

Fiat Punto

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Shk 20:27 Makina , Tiranë

vetem shitet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 18:15 Makina , Tiranë

Shitet Fiat 1.3 Nafte 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 21:25 Makina , Tiranë

Fiat Automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 11:30 Makina , Tiranë

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 13:19 Makina , Tiranë

Fiat Punto Okazionnn

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 20:36 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 13:01 Makina , Tiranë

Shitet

100 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:51 Makina , Tiranë

0696811121

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 16:46 Makina , Tiranë

Shitet Fiat punto

2 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 17:46 Makina , Tiranë

Vetem ne whats upp

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 20:23 Makina , Tiranë

Tirane

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Jan 17:03 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Jan 14:53 Makina , Tiranë

Okazion super ekonomik 0684002642

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 11:44 Makina , Tiranë

Fiat Punto 1.2

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 10:23 Makina , Tiranë

Super mjet

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Jan 22:01 Makina , Tiranë

Fiat Punto

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 12:17 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto 1.3 nafte viti 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 07:59 Makina , Tiranë

shitet makina

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 15:15 Makina , Tiranë

automjet

80 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 12:12 Makina , Tiranë

Fiat punto 1.2 benzin 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 13:22 Makina , Tiranë

Shitet FIAT PUNTO,1.2 BENZIN,viti2002, 1100 euro

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 08:54 Makina , Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Punto | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione