Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

a klas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 38
Ford , 22
BMW , 21
Land Rover , 12
Toyota , 10
Volvo , 5
Citroën , 4
Smart , 4
Nissan , 3
Opel , 3
Hyundai , 3
Honda , 3
Renault , 3
Chrysler , 2
Seat , 2
Acura , 2
Peugeot , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
BAIC , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Daihatsu , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe a klas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj a klas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:39
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 11:27 Makina , Durrës

E Class 220 CDI

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 Makina , Durrës

A class 150 benzine viti 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Makina , Tiranë

A klas nafte 1.6 manuale me dogane 3 porta!

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina , Vlorë

Pjese per Benz A -klas A170

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Fier

FORD ���� Fiesta

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz s-class 2008 okazion

7 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG ⛽️ Gas& Benzine

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Makina , Durrës

❌ A KLAS 180 CDI - 2014 - AUTOMATIKE - 155.000 KM ❌

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:52 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Automat 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 Benzinë/Gas

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

Mercedes Benz FullOption

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:16 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:46 Makina , Tiranë

A-Klas Automat 1.7 Naft Viti 2000

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:28 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:28 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

Q3 premium plus

36 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:16 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz C300 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina , Krujë

Volvo S60 2.4 Automat ( Gaz/Benzine) ����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:11 Makina , Tiranë

!!!OKAZION FORD FOCUS 2009 2.0 BENZIN/GAZ!!!

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 Makina , Tiranë

!!!URGJENT SHITET FORD FOCUS 2009 2.0 BENZIN/GAZ!!!

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:11 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2013 - GJENDJE PERFEKTE!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:25 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS BENZIN/GAS 1.5 MANUALE VITI 2006 ME DO

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:09 Makina , Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:08 Makina , Tiranë

Mercedes 200

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:47 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ A KLAS 1.8 AUTOMAT 2007

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:43 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET A KLAS 2011 AUTOMAT DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:08 Makina , Tiranë

0684002642 Okazion A klas 1.7 naft manual ne gjendje te mir

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:55 Makina , Tiranë

Mercedes C200 Kompressor Benzine+Gaz ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:50 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS 150 BENZIN GAS AUTOMAT VITI 12/2009 ME

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:12 Makina , Durrës

DAIHATSU TREVIS 1.0 benzine, ���� CiTY CAR

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 08:29 Makina , Durrës

BENZ ..A,KLAS 180,,BENZIN +GAZ..STAG..AUTOMAT..NGA ZVICRA

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 23:11 Makina , Elbasan

ELBASAN Automat Benzine Gaz Lovato viti 2010-11 Nga zvicra

5 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 22:41 Makina , Durrës

C300 2012 DESIGNO Look AMG OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 22:41 Makina , Elbasan

A klas

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 19:45 Makina , Kavajë

C klas

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 17:21 Makina , Elbasan

Mercedes a class automat benzin gaz

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 10:46 Makina , Durrës

VW Polo Nafte 2013

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj a klas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione