Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Punto Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Punto | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Korr 13:59 Makina , Korçë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 13:13 Makina , Korçë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 13:13 Makina , Korçë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 13:13 Makina , Korçë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 13:13 Makina , Korçë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 13:13 Makina , Korçë

shitet fjat punto

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Korr 18:09 Makina , Korçë

fiat grande punto

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 14:07 Makina , Korçë

SHITET

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 18:05 Makina , Korçë

Fiat punto

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 12:08 Makina , Korçë

Benzin gaz

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 14:19 Makina , Korçë

Fiat benzin gaz

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 20:51 Makina , Korçë

FIAT PUNTO ✅✅✅✅✅

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 08:03 Makina , Korçë

Benzin gaz!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 21:19 Makina , Korçë

Okazion!!

1 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 23:36 Makina , Korçë

Okazion!!!

1 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 17:22 Makina , Korçë

Fiat punto

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 10:41 Makina , Korçë

Okazion!!!!

70 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Tet 12:23 Makina , Korçë

Okazion Fiat Punto

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 14:36 Makina , Korçë

Fiat punto automat 1.3 nafte

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 20:27 Makina , Korçë

Fiat punto 1.2 benzine

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 18:34 Makina , Korçë

shitet ose nderrohet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 20:38 Makina , Korçë

Shitet

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 20:25 Makina , Korçë

Punto

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 19:02 Makina , Korçë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 12:02 Makina , Korçë

Fiat punto

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 12:02 Makina , Korçë

Fiat punto me letra

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 23:11 Makina , Korçë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 22:14 Makina , Korçë

fiat punto

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 13:32 Makina , Korçë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 20:12 Makina , Korçë

Shitet fiat punto

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 14:38 Makina , Korçë

Fiat

10 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 16:34 Makina , Korçë

Fiat

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 11:18 Makina , Korçë

Fiat

1 400 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 18:37 Makina , Korçë

Fiat

1 400 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 08:36 Makina , Korçë

Fiat punto

2 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 19:18 Makina , Korçë

Fiat

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 15:30 Makina , Korçë

Fiat punto

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 12:30 Makina , Korçë

Fiat punto

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 12:30 Makina , Korçë

Fiat punto

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 02:03 Makina , Korçë

Shitet okazion

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 16:11 Makina , Korçë

Fiat

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 22:30 Makina , Korçë

Shitet Fiat Punto.

11 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 10:28 Makina , Korçë

Fiat

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 17:14 Makina , Korçë

Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Viti 2003

230 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Qer 17:14 Makina , Korçë

Fiat

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 19:30 Makina , Korçë

Shitet Fiat Punto 1.3

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 21:23 Makina , Korçë

Makine ne shitje

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 13:49 Makina , Korçë

Shitet fiat punto 2001 ..

120 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 13:40 Makina , Korçë

Fiat

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 08:52 Makina , Korçë

Fiat Punto 1.4 gaz-benzin

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Punto | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione