Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benc ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 6511
Audi , 70
Ford , 37
BMW , 36
Toyota , 16
Opel , 16
Land Rover , 14
Fiat , 11
Acura , 11
Renault , 11
Citroën , 10
Chrysler , 8
Peugeot , 7
Volvo , 7
Seat , 6
Mazda , 5
Bentley , 5
Hyundai , 4
Nissan , 3
BAIC , 3
Kia , 3
Smart , 3
Lancia , 3
Suzuki , 2
Škoda , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Jeep , 1
Corvette , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Gjej Benc ne shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benc ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. Benc ne shitje në GJithë Shqipërinë. Gjej Benc ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Dje 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:39
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

C Class Mercedes Benz C200 BlueEfficency - C Class

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:52 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:52 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:40 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT VITI 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:39 Makina , Elbasan

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:39 Makina , Elbasan

Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

Mercedes benc

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 Makina , Tiranë

Audi A8L 4.2 TFSI 2011

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:42 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 500 EUR

Sot 09:40 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Makina , Elbasan

MERCEDES E 220 BLUEFFICENT/ AVANTGARDE /PERFORMANC LUK

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:53 Dyqani Makina , Berat

Lancia musa Kamio Automatike e sapo ardhur nga zvicra����

3 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benc C220 CDI

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benc C220 Bluetec

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:35 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:21 Makina , Vlorë

shitet per arsye emigrimi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:15 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:09 Makina , Durrës

Mercedes Benc c180 benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz c280 benzine

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:39 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:01 Makina , Tiranë

OCAZIONNNN MERCEDES B CLAS BENZIN/GAZ AUTOMAT

4 125 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 Makina , Fier

C300 4 matik benzin gaz

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Makina , Lezhë

Shitet C220 cdi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:22 Makina , Tiranë

shitet

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:25 Makina , Durrës

0682007055

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:03 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:00 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:00 Makina , Korçë

Mercedes-Benz s-class 2008 okazion

7 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:00 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG ⛽️ Gas& Benzine

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:00 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:32 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:29 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 900 EUR

Dje 17:21 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:21 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:17 Makina , Tiranë

E-klas Evo super gjendje

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:01 Makina , Vlorë

Shitet C220 blueficenc 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:58 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz S 550

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:34 Makina , Lushnjë

Mercedes c220 Naft automat Avangard Viti 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:30 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:48 Makina , Pogradec

AUTOMAT MERCEDES BENZ SUPER GJËNDJE

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz A180 CDI 2011 Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:49 Makina , Pogradec

Mercedes Benc disqe alumini nr 17

500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:39
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:28 Makina , Shkodër

Mercedes benz w203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:14 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

C Class Mercedes Benz C200 BlueEfficency - C Class

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 21:11 Makina , Fier

FORD ���� Fiesta

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 19:42 Makina , Tiranë

Mercedes benc E Class 211

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 19:13 Makina , Durrës

Mercedes

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Benc ne shitje? Shiko njoftimet për Benc ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Benc ne Shitje


Eksploro njoftimet për Benc ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benc ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Benc ne shitje të tjerë Kërko Benc ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine ekerkimit dhe gjej ofertat me te mira.


Krijo Njoftime për Benc ne shitje


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Benc ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Benc ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Kërkime të ngjashme

Benc benc Benc benc Benc Benc Benc benc 220 Benc benc

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione