Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina sportive - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 178
BMW , 150
Ford , 81
Fiat , 63
Opel , 55
Alfa Romeo , 29
Seat , 28
Peugeot , 23
MINI , 21
Toyota , 20
Porsche , 20
Renault , 16
Smart , 15
Land Rover , 11
Škoda , 11
Honda , 10
Hyundai , 9
Citroën , 9
Volvo , 9
Mazda , 8
Nissan , 7
Jaguar , 6
Rover , 5
MG , 4
Chrysler , 3
Infiniti , 3
Jeep , 2
Lancia , 2
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Saab , 1
Daewoo , 1
Subaru , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina sportive,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina sportive Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:31 Makina , Tiranë

VW Polo 9N 2005 Luk Sport GTI , 2700 Euro i diskutueshem!

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET GOLF 6 GTI benzin+gaz

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:46 Makina , Fier

GOLF 4 1.4 BENZIN 2001 SUPER GJENDJE

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:45 Makina , Tiranë

CLS 350 4-MATIC ///AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 16:44 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ CLS 350 ///AMG ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Mercedes benc E Class 211

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

Ford Mustang

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:11 Makina , Tiranë

Mercedes R Clas Shitet/Nderrohet

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:44 Dyqani Makina , Elbasan

Audi Q5 Quattro 3.0 TDI S-line (Zvicra)

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:26 Makina , Durrës

SHITET VITI 2013- Golf 6 Look R Line

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:34 Makina , Durrës

Bmw 330i M Performance 258hp Benzine ������������

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Tiranë

VW TIGUAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 22:44 Makina , Tiranë

Golf 6

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:05 Makina , Vlorë

Audi A6

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:28 Makina , Durrës

������������Audi A5 3.0 Diesel

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 18:36 Makina , Tiranë

GOLF 6 - 2012 - 8000 EURO

8 000 EUR

29 Maj 16:52 Makina , Tiranë

Audi A4

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 19:01 Makina , Shkodër

mercedez benz okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:34 Makina , Fier

Skoda octavia 2021

28 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Maj 12:47 Makina , Korçë

Mercedez Benz 190 D

6 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 03:56 Makina , Tiranë

Seat LEON **Okazion**

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 04:01 Makina , Tiranë

BMW 118i Sport Automat 1.6 Benzin Full Option

9 500 EUR

25 Maj 11:10 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 3.0 (S6 Look Modifikum) 5200€

5 199 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 11:52 Makina , Durrës

Shitet polo 1.4 benzin gas

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 20:52 Makina , Tiranë

Shitet A3

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Audi A7,2012 - cmimi idiskutueshem

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:01 Makina , Tiranë

Skoda octavia 2021

28 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Maj 14:58 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 2.0 naftë 2013 SLine Tronic Sportback

9 900 EUR

18 Maj 12:35 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.4 T-jet Sport 2011.

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 09:12 Makina , Pogradec

C300

10 500 EUR

17 Maj 12:02 Makina , Durrës

Bmw 320d 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 23:46 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 2013 S-Line Tronic 2.0 naftë

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 13:41 Makina , Berat

AUDI A6 3.0 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 13:36 Makina , Tiranë

Seat Leon 1.6 2008 Benzine

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 12:49 Makina , Berat

SHITET AUDI A6 3.0 NAFT NE GJENDJE PERFEKTE

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 13:56 Makina , Berat

SHITET AUTI A6 NE GJENDJE PERFEKTE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 23:02 Makina , Fier

Skoda octavia 2021

28 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Maj 13:47 Makina , Tiranë

porsce Macan

37 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 18:46 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz C clas Avantgard 2012 ne shitje

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 10:10 Makina , Lezhë

Mercedes-benz C350

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 23:27 Makina , Tiranë

�� BMW Seria 4 Convertible 3.0 Nafte ��

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 23:25 Makina , Shkodër

Nrrohet VW golf 5 top 1.9 naft shum ekonomike

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 02:06 Makina , Tiranë

Fiat 500 Abarth

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Pri 15:43 Makina , Korçë

Poli 1.4 tdi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 10:33 Makina , Vlorë

Audi A3 Sportback 2.0 TDI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 11:22 Makina , Elbasan

SHITET GOLF 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 10:06 Makina , Lushnjë

❗️❗️❗️Okazion❗️❗️❗️

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 21:52 Makina , Tiranë

Seat Leon 1.6 benzin 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 16:31 Makina , Tiranë

golf 5

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 12:36 Makina , Pogradec

U shittttt flmmmm

4 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina sportive | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione