Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

evo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 10899
Fiat , 303
Audi , 146
Volvo , 125
BMW , 123
Ford , 82
Toyota , 64
Opel , 32
Chrysler , 30
Land Rover , 21
Citroën , 18
Smart , 16
Peugeot , 15
Renault , 14
Porsche , 13
Seat , 10
Škoda , 10
Hyundai , 9
Jeep , 9
Acura , 8
Nissan , 7
Mazda , 6
MINI , 6
Honda , 6
Lancia , 6
Chevrolet , 6
Cadillac , 5
Ssangyong , 3
Aixam , 3
Suzuki , 2
Hummer , 2
Jaguar , 2
Alpina , 2
BAIC , 1
Maserati , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe evo,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj evo Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Qer 19:28
Linku:
,

����Mercedes-Benz C220Cdi 2005 Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:17
Linku:
,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:25
Linku:
,

OKAZION!! MB E220 EVO

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:50
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Evo 280 benxine full opsion

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:28 ,

Mercedes Benz E300 Evo 2008 ☎️0685182401☎️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:45 ,

Mercedes-Benz E-220 EVO Automat ❌ Shitet - Ndrohet ❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:17 ,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:17 ,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:17 ,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:20 ,

Shitet Mercedes Benz Evo

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:17 ,

����Audi q5 3.0Diesel Full Option Liber Sherbimesh����

15 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 ,

SHITET EVO 2008

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 ,

SHITET

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:53 ,

Mercedes-Benz EVO 280 CDI Avantgarde - 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 ,

EVO 320 CDI 140.000 km 1 pronar

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:30 Dyqani ,

MERCEDES BENZ C 200 NAFTE. SUPER

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:23 ,

Shitet mercedez benz e cclas evo automat 220 nafte 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 ,

TOURAN 6+1 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:59 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:52 ,

Mercedes Benz C class 220 Eleganc ☎️0695153917☎️

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:47 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:47 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:47 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:39 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:38 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:38 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:38 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:38 ,

Mercedes Cls 320

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:38 ,

MERCEDES-BENZ B180 CDI

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:38 ,

Audi A4 automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:38 ,

Vw Turan 1.9

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:38 ,

Mercedes Cls 3.5

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:38 ,

Vw Pasat automat

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:38 ,

Mercedes S 320

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:38 ,

Vw Pasat

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:38 ,

Vw golf plus 1.6 benzin gaz

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:38 ,

Audi A6

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:38 ,

Skoda Octavia

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:38 ,

Mercedes c 220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:38 ,

Vw kadi 1.9

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:35 ,

Vw kadi 1.9

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:35 ,

Hyundai santa fe 2.2 naft automat

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:32 Dyqani ,

MB E220 Diezel Viti 2006. EVO

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 ,

MERCEDES C 220 EVO - AUTOMAT- 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:17 ,

Audi A6 S-Line 4x4

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:17 ,

Lancia Ypsilon 1.3 nafte Automat

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj evo | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Evo në kategorinë Makina
  • Evo në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 230 | C-Class
  • EVO në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 240
  • Evo në kategorinë All Category
  • Evo 220 në kategorinë Makina | Hyundai | Tucson
  • evo në kategorinë Makina | Nissan | Micra
  • Evo në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 350
  • Evo në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • evo në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 320
  • Evo në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione