BMW X3 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 608
Audi , 223
Ford , 165
Toyota , 72
Fiat , 57
Opel , 55
Nissan , 36
Peugeot , 33
Renault , 29
Land Rover , 27
Citroën , 23
Smart , 19
Mitsubishi , 16
Volvo , 15
Jeep , 14
Hyundai , 13
Lancia , 13
MINI , 13
Porsche , 11
Seat , 10
Škoda , 9
Jaguar , 8
Mazda , 8
Chrysler , 7
Honda , 6
Chevrolet , 4
Saab , 4
Suzuki , 4
Dodge , 3
Kia , 3
Ssangyong , 3
Dacia , 2
Lexus , 2
Lincoln , 2
Subaru , 2
Tata , 2
Acura , 1
Bentley , 1
Cadillac , 1
Hummer , 1
Isuzu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW X3 , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW X3 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:47
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:06
Linku:
,

Golf 6 OKAZION

7 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:49
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2010 , AUTOMAT , 2.2 NAFTE , 7990 EURO

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:47
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 14:36 ,

Audi A4 Sline

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 ,

Volvo Xc90 Fund 2009 e Targuar Full Option Mundesi Nderrimi

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

Shitet Q7 Premium e targuar

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

Mercedes benz C220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:35 ,

Shitet Mercedes C 220 Super Gjendje

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 Dyqani ,

AUDI A3 ✅VITI 2008✅ AUTOMATIK✅ GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

Mercedes benz GLK 220 Bluetec

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:34 ,

Mercedes benz C220

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:34 ,

Nissan Note 1.5

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

Mercedes benz C 200

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:33 ,

Mercedes benz C220

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:33 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:33 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:33 ,

OKAZION Mercedes benz B180 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

FORD TRANSIT 2.4 DIESEL 2011

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Package

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:33 ,

Mercedes benz GLA200 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:32 ,

��✅✅Shitet - BMW seria 3 (2.0nafte)✅✅

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:32 Dyqani ,

Ml 350 BlueTec 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:31 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:31 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

C-Class 220 EVO 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

OKAZION MERCEDES BENZ S550 GAZ+BENZINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 ,

Shitet BMW 535 GT Bi-Turbo (300hp) ��

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:26 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:26 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:26 Dyqani ,

Mercedes C250 AMG Look

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:24 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:22 ,

Hyundai Santa Fe 2018 / Shitet-Nderrohet Apartament ose Tok

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:22 ,

❌SHITET A CLASS 150 BENZINE+GAZ VITI 2007❌���� ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:21 ,

automat 2008 b class

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:20 ,

Okazion Automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 ,

Okazion

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:20 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Dyqani ,

����Super Okazion Ford Focus Automat ����

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:19 Dyqani ,

Okazion skoda yeti 4x4 2.0tdi automat

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:18 ,

Shitet Mercedes Benz C320 cdi 4matic AMG

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 ,

Mercedes-Benz Ml 350 Bluetec 4-matic

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW X3 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim