passat | Durrës | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 1004
BMW , 44
Audi , 31
Ford , 29
Opel , 21
Fiat , 16
Toyota , 14
Peugeot , 10
Mazda , 7
Citroën , 7
Volvo , 6
Ssangyong , 5
Renault , 5
Smart , 4
Nissan , 3
MINI , 2
Lincoln , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Maj 20:17
Linku:
,

Passat SE Supergjendje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Maj 22:56
Linku:
,

Mercedes A class 170 Benzine Zvicra Automat 07

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 20:09 ,

Okazion VW Passat 2013

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 ,

"Vw Passat 2.0tdi viti 2006 Manuale Super��

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:25 ,

VW PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:16 Dyqani ,

Vw Passat 2007 (MUNDESI NDERRIMI)

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:16 Dyqani ,

Vw Passat -2.0 naft (MUNDESI NDERRIMI)

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:04 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:59 ,

E350 4matic 2011 Benzin

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:59 ,

VW GOLF 6 GTI 2011 OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:59 ,

MB E550 4Matic Benzin Gaz

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:47 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMAT SUPER

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:47 ,

TOYOTA COROLA VRSO 1.6 BENZINE 2004 SUPER

2 998 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:46 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMATIKE SUPER

4 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZINE VITI 2007 SUPER��

1 998 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 ,

BMW E90 1.8 BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet

4 598 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:30 ,

VW PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT -2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:22 ,

Citroen C3

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:21 ,

Smart forTwo

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:15 ,

C 220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

❌Citroen C4 Grand Picasso Automatik diesel 2006❌

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

ML350 benzin gaz 2010 Full Option.

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:03 ,

//OKAZIONN C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:01 ,

2014 Volkswagen Passat TDI SEL

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:45 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:44 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:40 ,

Vw passat

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 ,

Volkswagen Passat CC 2.0 TSI (Impjant)

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:08 ,

Vw Passat CC 2.0 gaz benzin 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:53 ,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

6 930 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 ,

Passat 3400 euro..

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

Okazion E 320 cdi evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:24 ,

Okazion peugeot 107

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:24 ,

Okazion toyota prius hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 ,

Okazion C300 2011

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:16 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat 2008 super ekonomic

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:54 ,

Vw Passat (jetta)

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:28 ,

Shitet Passat

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:47 ,

Benzin Gaz c180 Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28 ,

Volkswagen Passat R-line

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:20 ,

Vw Passat 2.0 TDI automat 2012

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:06 ,

Passat 2.0 TDI Highline Sport

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Volskwagen / Passat okazion !!!

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:28 ,

Passat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:27 ,

Toyota Yaris

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:27 ,

c class

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:27 ,

Mini Cooper

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:23 ,

Passat CC

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

PASSAT

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione