Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Korçë

SHITET GLE 350 Bluetec

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Korçë

SHITET GLE 350 Bluetec

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shitet clk w208 2.0 kompressor benzin-gas ne leje

1 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:55 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Korçë

Disqe+goma 205/55/16 gjendje shum te mire

280 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

PASSAT 2.0TDI ���� 2012 OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:05 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Korçë

SHITET OSE NDRROHET 2015 RANGE ROVER EVOQUE 2.0 Benzin 4x4

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:49 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Korçë

Nisan Qashqai 2011

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:48 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Korçë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

����Mercedes CLK 200 Kompressor Amg Line Cabrio����

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:25 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

��okazjon��

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C230 Kompressor Sport ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI 2005 ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:14 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Korçë

Ford Focus

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

Mercedes

3 600 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:13 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Korçë

Disqe 15 Xhipi

Sot 00:13 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Korçë

Daihatsu Terios

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Korçë

Ford C-Max

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Shitet Mercedes Benz W210 CDI

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Korçë

Volkswagel 1.9 naft

750 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Dje 22:34 Motorra (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Korçë

��Lifan 100cc��

900 LEK

Dje 22:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

����E class Benzin+Gaz����

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Shitet Bmw X5 X- Drive 3.5 Diesel M-Packet Full option

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:17 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Korçë

shitet a54 okazion

90 EUR

Dje 22:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Korçë

Mercedes benz

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:04 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Korçë

Audi A8 W12 ��OKAZION��

6 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Korçë

S 350 L 4 matic benzin/gas

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Shitet VW Touran Diesel 2.0 T(DI)

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Korçë

SHITET GLE 350 Bluetec

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:34 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Audi A6 avant 3.0 Tdi 2012

12 400 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Korçë

BMW seria1 benzin/automat/ letra per 1vit��������

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

����Audi A6 2.4benzin Quattro manual 2007/ letra1vit

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Korçë

MERCEDEZ

34 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione