Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz - Makina Të gjitha në Korçë

Mercedes-Benz , 2539
Audi , 11
BMW , 7
Ford , 5
Fiat , 4
Toyota , 3
Volvo , 3
Mazda , 2
Seat , 2
Chevrolet , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Opel , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
Renault , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C230 Kompressor Sport ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI 2005 ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Shitet Mercedes Benz W210 CDI

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Korçë

Mercedes benz

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes C200 EVO

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shitet clk w208 2.0 kompressor benzin-gas ne leje

1 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Korçë

2013 Mercedes-Benz GLK250 BlueTech 4Matic

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Korçë

❌SHITET VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION/AUTOMAT/VITI 2015❌

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

����C200 KOMPRESSOR/AUTOMAT/VITI 2007����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

Shitet Mercedes Benz E280

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

����E200 KOMPRESSOR/AUTOMAT/BENZINE+GAZ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

����E200 KOMPRESSOR/AUTOMAT/218.000 KM����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Shitet Mercedes Benz Sprinter 213

10 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Korçë

Mercedes Benz 220 cdi shitet ose nderrohet me golf 6

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Dje 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Korçë

MERCEDES BENZ 250 TURBO

5 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

✅SHITET Mercedes Benz Avantgarde E Class 220 Nafte

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Korçë

Mercedes-benz E350 4 matic 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Korçë

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012 ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

���� Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz B200 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:21 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Korçë

Mercedes Benz S-Class 350 4-Matic

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:20 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Korçë

Ford C-Max 2008 1.6 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Korçë

✅SHITET �� MERCEDES BENZ C KLAS 220 KORCE✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Korçë

Audi q3 s-line 2.0 diesel

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 10:25 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 09:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Korçë

Shitet Mercedes Benz B200

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Benz Clk 200 Kompressor Benzin Gaz

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

E200 KOMPRESOR BENZIN AUTOMAT 2007 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

E200 KOMPRESOR AUTOMAT BENZIN ELEGANCE EVO 2007 ����

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

AUDI A4 2.0 BENZIN AUTOMAT ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Korçë

Mercedes Benz ML350 BluEfficiency 2012

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

Mercedes Benz E-280cdi EVO 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Korçë

Mercedes Benz E-250 BluEfficiency 4Matic AMG line 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Korçë

Mercedes Benz S 500L 4Matic 2014 Amg Line

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 15:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Korçë

2011 Mercedes Benz E350 Benzine/Gaz

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 13:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes benz w203

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 12:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

Mercedes Benz c200

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 11:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Korçë

Shitet Mercedes benz GLE

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 09:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

Mercedes w212 200cdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 03:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

Mercedes-Benz C-180

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 17:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz E-Class 350 B+gaz 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 15:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

Shitet Mercedes Benz C220 CDI Classic

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione