Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:33 Të tjera  ·  Korçë

Parafango per Vito

6 000 LEK

Online
Dje 08:37 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Kandele NGK

10 LEK

Dje 08:34 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Bateri makine okazion.

50 EUR

Dje 08:34 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Kofno

50 LEK

Dje 08:34 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Korçë

FORD KA

1 EUR

Shitësit të Besuar
11 Korr 23:00 Të tjera  ·  Korçë

Skara per Audi Q5

90 EUR Çmimi me zbritje

11 Korr 20:33 Goma dhe disqe  ·  Korçë

Mercedes-Benz w223/222 disqe&goma

3 500 EUR

11 Korr 20:32 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Audi A6 c8 2019 stopa orgjinale

600 EUR

11 Korr 20:32 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz GLK 2013 fenera para orgjinal

200 EUR

11 Korr 16:58 Goma dhe disqe  ·  Korçë

Shiten disqe 17 dy te ngushte dy te gjere. Mercedes-Bez

290 LEK

11 Korr 16:58 Goma dhe disqe  ·  Korçë

Shite 6 goma trajleri me gjith disqe nr 435/50/19.5

299 LEK Çmimi me zbritje

11 Korr 16:57 Goma dhe disqe  ·  Korçë

Shiten disqe kaperodh me ose pa goma, ne super gjendje

950 EUR

11 Korr 16:57 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Nofulla te medha, ferota, pasqyra perpara freni BREMBO

230 EUR Çmimi me zbritje

11 Korr 16:55 Goma dhe disqe  ·  Korçë

Disqe+goma 205/55/16 gjendje shum te mire

320 EUR Çmimi me zbritje

11 Korr 16:52 Goma dhe disqe  ·  Korçë

Shiten disqe bashke me goma

230 LEK Çmimi me zbritje

11 Korr 16:52 Goma dhe disqe  ·  Korçë

Okazion Shiten disqe+goma AMG 17 origjinal per mercedes.

330 EUR Çmimi me zbritje

11 Korr 16:50 Të tjera  ·  Korçë

Motorrino Toyota Rav4

10 Korr 22:13 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Shitet Bateri BOSCH 95Ah 12V

120 LEK Çmimi me zbritje

10 Korr 19:24 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Centraline M104

500 EUR

10 Korr 19:06 Pjesë rezerve  ·  Korçë

M104 3.2 benzine

1 000 EUR

10 Korr 18:01 Goma dhe disqe  ·  Korçë

Shiten dy disqe alumini+gome per mercedes .

30 EUR Çmimi me zbritje

10 Korr 17:02 Të tjera  ·  Korçë

Shitet per pjese Bmw E91

10 Korr 11:41 Goma dhe disqe  ·  Korçë

Goma 225.45.R17

120 EUR

09 Korr 20:05 Të tjera  ·  Korçë

Shes Kamio per golf 5 4x4

460 EUR

09 Korr 15:19 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Audi A6 c8 4k 2019

299 EUR

09 Korr 12:32 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Hummer H3 cylinder testat pistona

1 EUR

09 Korr 12:32 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz w222 S63 bisht bagazhi orgjinale

320 EUR

09 Korr 12:32 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Volvo v40 fener bi xenon

400 EUR

09 Korr 12:31 Pjesë rezerve  ·  Korçë

Audi a6 c8 2019 fenera matrix

1 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione