Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radion - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radion,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radion Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

����RR Sport��1PRONAR������

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:28 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport 3.0 HSE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport 3.0 HSE 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:47 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

RR SPORT 3.0 HSE 1 PRONAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 19:53 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport 3.0 Hse 1 Pronar

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 03:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport 3.0 HSE Vetem 3000 KM

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 15:16 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport 3.0 HSE

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 20:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

RR Sport 3.0 Hse ��1 PRONAR ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 11:23 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport 3.0 Hse Sdv6

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 11:07 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport 3.0 Hse Sdv6

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 18:02 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lezhë

R.R Sport 3.0 Hse 1 PRONAR��

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 21:49 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lezhë

Range Rover Sport 3.0 Hse Sdv6 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 18:39 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lezhë

Range Rover Sport 3.0 HSE 4X4 SDV6

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 01:35 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lezhë

Range Rover Sport 3.0 HSE SDV6 4X4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 15:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

SHITER MERCEDES BENZ ML 350

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 15:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Elbasan

‼️ Okazion‼️ Jetta 1.6 Nafte‼️

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 14:55 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissn Qashqai 1.5 DCI

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Sht 14:55 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Super Nissan qashqai me 92.000km

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Sht 14:55 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 92.000 km, nafte

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Sht 14:55 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai me vetem 92.000 km nafte shume ekonomike

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Maj 00:20 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Tiranë

okazion

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 18:16 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Bluetooth control remote

23 EUR

01 Tet 16:24 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

Ford Focus C-Max 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 16:24 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

Ford Focus C-Max

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 11:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Durrës

Wirelles ,Bllutuf Speaker full bass

35 EUR

26 Gush 12:26 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkodër

SHITET:ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 08:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

Shitet E class okazion!!!

1 530 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 15:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

SHITET MERCEDES A180 CDI

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Korr 13:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW Golf 5 2.0 TDI 140ps

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 21:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 2.0 TDI 140ps

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 10:42 Makina  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Tiranë

Fiat stilo 1.9 jtd 16 valvula 6 marshe

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 11:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW Navi golf 5 6 touran passat -AKCION AKCION!!!!

259 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Sht 16:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

Shes Mercedes-Benz S 320 CDI Rexhine TARGA CH

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 14:04 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Durrës

BMW 318 i kupe

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 13:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.8 tdci version Ghia full option

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 15:12 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Fiat Bravo 1.6 nafte tiptronic okazion

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 16:44 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Gjirokastër

**SUPER OKAZION** RENAULT MEGANE 1.4 benzin

700 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 08:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES E220 CDI

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Jan 14:30 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet Audi A6 7G tronic 2.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 19:31 Makina  ·  Fier

Alfa romeo 156 1.9 jtd -04

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radion | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione