Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

quattro - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe quattro,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj quattro Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 3.0 nafte Quattro 2016 - 129.000 km - 19.300€ i disk

19 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kavajë

AUDI A4 ALLROAD 3.0 TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet A5 55BiTDI

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:03
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET Audi Q8

53 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet A4 Premium

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:03
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET Audi Q8

53 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 12:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Audi A4 2.0TFSI 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:00 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 Quattro 3.0 naft

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:00 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 3.0 TDI 2014 ��������

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 Dyqan Të tjera  ·  Elbasan

AUDI Q3 / 2.0 TFSI

1 EUR Çmimi me zbritje

Online Shitësit të Besuar
Sot 12:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A5 2.0 TDI Sportback Quattro - 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:57 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 35 TDI Quattro Prestige 2015 13.200

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:56 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 D4D Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:51 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:50 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:50 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

�� Okazion Toyota Corolla 1.4 Nafte D4D ��

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 3.0 nafte Quattro 2016 - 129.000 km - 19.300€ i disk

19 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:45 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Pogradec

AUDI A8L 3.0 TDI 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Korçë

Audi A8 W12 ��OKAZION��

6 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

❌ AUDI A5 QUATTRO 35TDI (4×4)❌

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

⚜️AUDI A6 2.0 TFSI quattro 187 mije km me Dogane OKAZION⚜️

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:40 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

AUDI A6 3.5TDI QUATTRO 2016 - 2.0TDI/190HP

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 11:40 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 QUATTRO 30TDI (4×4)

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kukës

AUDI Q7 3.0TDI QUATTRO PANORAMA

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Tiranë

AUDI SQ5 - 3.0 BI TDI QUATTRO 0698374004

22 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 Quattro S-line 40 TDI Full Opsion, Super Gjendje...

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:32 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 TDI Premium Quattro

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 QUATRRO Premium (PLUS)

13 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 Premium Plus

14 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 11:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2020 - Audi SQ8 4.0 BiTDI Quattro

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet A5 55BiTDI

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 40 TDI

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:26 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S7  ·  Tiranë

AUDI S7

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:26 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 3Nafte

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 Sline 3 Nafte

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet A4 Premium

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 3.0 Nafte

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 -2016

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

AUDI Q3 2016 2.0 tfsi Automat Full Panoram (me dogan)

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

✅AUDI Q5✅

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A6 3.0 TDI Quattro

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 4.2 TDI Quattro

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2012 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2015 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro S-Line

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2011 - AUDI A8 4.2 FSI Quattro

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj quattro | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione