Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pllaka per banjo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pllaka per banjo,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pllaka per banjo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 01:14 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:14 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:41 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Leke te vjetra

Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Nargjile Set i plote

120 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Xhup Nike

Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Medalje te vjetra

3 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Leke te vjetra OKAZION

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Fendi

20 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Marcelo Burlon T-Shirt

20 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Essentials Origjinale

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Tuta Hugo Boss

88 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Giuseppe Zanotti Gold Edition sneakers

460 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:27 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Nike tech fleece

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:07 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Pulla te vjetra

1 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:07 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Kartemonedha te vjetra LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:20 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OKAZION Opel Astra H Nafte 1.7

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Dje 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:13 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Elbasan

Nokia 100

1 EUR

Dje 21:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

����Mercedes E200 Kompressor Benzine+Gaz����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Volswagen Sharan

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-x210

1 EUR

Dje 19:44 Të tjera  ·  Durrës

Neroli Eau de Parfum 100ML Per MESHKUJ

55 LEK

Dje 19:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2+ DEPO NE QENDER DURRES!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 16:48 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 16:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

Dje 16:21 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Okazion Fiat 1.9 nafte super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2+ DEPO NE QENDER DURRES!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 15:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER DURRES!

132 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 15:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER DURRES!

132 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 15:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 ����

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:47 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Tiranë

BMW 330d manual

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 14:14 Apartamente  ·  Lushnjë

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+2 NE LUSHNJE

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pllaka per banjo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione