Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

perde ajri - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe perde ajri,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj perde ajri Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

����Audi A8L 4.0 TFSI Presidencial Quattro 2014 4 Vende

30 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

SHITET BMW X5 M50i M-PACKAGE VITI 2020 SUPER FULL

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Kavajë

Mercedes-Benz S-class W221

8 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QIRA

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
Dje 00:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet s class w221 s550 s500

12 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 10:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 QUATRO SUPER -CHARGER 310.HORSE POWER

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 21:05 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Audi a8 3.0 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 20:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Kukës

Mercedes benz E350 cdi 4 matic

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 17:33 Makina  ·  BMW  ·  325  ·  Tiranë

����Bmw 325i automat

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:54 Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Vlorë

Audi S8 Plus 4.0 TFSI fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 06:35 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 - GERMANY - 3.0 TDI - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 19:12 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 viti 2011 4.2 fsi

12 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 09:04 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

AUDI A8 OKAZION

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 03:22 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 Full Option Germany ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 21:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

Mercedes E-class 350 CDI

12 700 EUR

13 Pri 15:42 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

����LAND ROVER RANG ROVER VOGUE 3.0TDV6 LONG VERSION����

53 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
11 Pri 19:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

Cls 320

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 16:38 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Audi a8 3.0 nafte

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 00:00 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

Range Rover Vogue LWB Long

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
10 Pri 17:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Tiranë

Volkswagen Phaeton viti 2014 3.0 diesel

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 11:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

❗️VW TIGUAN 3.0 TDI 2018❗️

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Mar 21:32 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Lushnjë

Porsche cayenne GTS

17 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 22:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 XDrive 4.0i M-PAKET PANORAM CAMERA INDIVIDUAL

60 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Mar 09:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Durrës

s clas 500

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 15:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

❗️SHITET Mercedes Benz LOOK AMG Class E350 2013❗️

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 16:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 250  ·  Tiranë

S class

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:16 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3����Facelift,Automat,1.8 TFSI,2009����Mundesi Ndrrimi

7 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
13 Shk 18:08 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Lushnjë

Porsche cayenne GTS 4.8

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 14:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Shitet Cls350D 4matic nafte 2012 look amg

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkodër

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Durrës

Shitet s class w221 s500 me gaz

13 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 14:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Cls 320

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 19:24 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche 4.8 TurboS Ndrrrohet - Shitet

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 17:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Tiranë

Cls 55 AMG

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 04:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Cls320

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 14:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Cls 320

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 20:58 Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Durrës

❗Shitet Bmw Seria 740Li - F01 2010❗

10 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 00:10 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw 530 xi (4x4)

4 900 EUR

22 Nën 15:50 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 Allroad 3.0 Nafte, Look 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 14:25 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 Allroad 3.0 Nafte, Look 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 10:41 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Audi A8L OKAZION����18.999 I DISKUTUESHEM

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 17:43 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8L Matrix Quattro 3.0 TDI, 2013

19 500 EUR

10 Nën 10:03 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Audi A8 Ne shitje

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 21:12 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Shitet Audi A8 lungo presidencial 4.2 benzine super gjendje

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 06:37 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

��Okazion��A8L Fulll option 2013 ��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 17:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 17:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

U shitttt

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 15:08 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 1.6 Nafte / 2017 ne shitje

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj perde ajri | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione