Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

paddle board - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe paddle board,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj paddle board Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:50 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Okazion Range Rover Evoque R Dynamic Full Panorama ����

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:39 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque R Dynamic

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHITET E350���� AMG 4MATIC FULL OPTIONS BUSSINES EDITION����

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 14:50 Anije dhe skuterë uji  ·  Pjesë dhe pajisje  ·  Sarandë

Paddle board

100 EUR

11 Mar 12:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8L

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
03 Shk 19:09 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT HSE SDV6 Dynamic

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 13:04 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

RANGE ROVER SPORT HSE SDV6 Dynamic

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 04:42 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

SHITET RANGE ROVER SPORT HSE SDV6 Dynamic

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 18:11 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Elbasan

Land Rover, Range Rover Sport Autobiography 2012, SDV6 3.0 D

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 16:46 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

SHITUR❗

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Jan 17:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Elbasan

Mercedes-Benz e250 w212

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 11:48 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A8 4.2 TDI 2014

25 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 09:14 Të tjera  ·  Tiranë

Paddle board

450 EUR

19 Maj 23:19 Turizëm dhe Evente  ·  Pogradec

SUP Paddle board

350 EUR

30 Maj 16:24 Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Durrës

Audi A6 AllRoad

32 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Sht 10:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200 Shooting Brake  ·  Tiranë

Mercedes Benz 220 CLA CDI

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 10:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz cla 220 CDI

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Korr 16:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLA 220 CDI OKASION

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 15:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLA 220 CDI OKASION

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 14:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLA 220 CDI 2014

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLA CDI 2014

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 11:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLA 220 2014

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj paddle board | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione