TOyta | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 173

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe TOyta ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj TOyta Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:46 ,

RAV4 CROSSOVER 2.2 4x4

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:13 ,

Toyota Yaris Super Super ne Gjendje. Nafte 1.4

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:36 ,

Shitet toyota yaris gaz benzin

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:32 Dyqani ,

AUTO ESEM . GLK 250 DIESEL. AMG LUK. 13999€

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 10:27 Dyqani ,

ESEM MOTORS. MAZDA CX7. AUTOMAT KAMERA BAXHA

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 20:50 ,

Toyta yaris 1.4

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 11:25 ,

TOYTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:36 ,

Toyta yaris 1.3 automat gaz benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Pri 10:21 ,

Shitet toyta yaris okazion 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 14:00 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Mar 22:45 ,

Toyta Yaris Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 07:56 ,

Shitet

4 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 12:56 ,

SHITET TOYTA COROLLA E VITIT 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 14:40 ,

TOYTA RAV4 OKAZION PA DOGANE

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 16:11 ,

E blere ne Gjermani te Toyta

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Mar 16:43 ,

Rav4

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 23:25 ,

Toyota rav4

6 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 17:22 ,

Toyta Land Cruiser~ Viti 2013~ Full Option~ I Diskutueshem

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Jan 02:02 ,

Audi A3 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 12:43 ,

Auto

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 19:01 ,

shitet

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 12:06 ,

Toyta Yaris 2006 1.4 Diesel

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 18:58 ,

Toyota

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 09:59 Dyqani ,

TOYTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 19:56 ,

Shitet toyta yaris ne gjendje shum te mire.

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 19:07 ,

Toyta Land Cruise Prado me motor 2.8.

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 02:57 ,

Toyta corolla verso

5 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 12:36 ,

Shitet Nissan Qashqai 2008 Nafte 1.5

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 15:47 ,

Shitet Toyta per arsye mosperdorimi

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 08:53 ,

Toyta Aygo 3000 euro e padiskutueshëm

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 09:06 Dyqani ,

Toyota yaris 1.3 benzin

3 300 EUR Çmimi me zbritje

03 Nën 18:42 ,

Toyta Yaris 1.4 Diesel AUTOMAT

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 18:40 ,

Toyta Yaris 1.4 Diesel AUTOMAT

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 12:47 ,

Toyta rav 4

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 11:15 ,

Toyta Yaris AUTOMAT 4500 Euro

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 11:07 ,

Toyta Yaris 2007 AUTOMAT 1.3

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 09:21 ,

Toyta Yaris AUTOMAT 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 09:21 ,

Toyta Yaris AUTOMAT 2007

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 09:00 ,

Toyta Yaris 2007 AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 09:00 ,

Toyta Yaris 2007 AUTOMAT

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 08:29 ,

Toyota yaris

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Tet 07:34 ,

Toyta Yaris 1,4 Diesel AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 23:07 ,

Toyta Yaris 1.4 Diesel AUTOMAT

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 11:26 ,

toyota yaris 2005 okazion !!

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj TOyta | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione