Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo 2002 naft - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 49

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo 2002 naft,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Polo 2002 naft Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

Shitet polot 1.9 diesel

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 22:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedez- Benz 220 CDI viti 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 10:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Shitet&NDEROHETtouarge 2010 benzin gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 10:13 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Rang rover vogue pjes kembimi

1 EUR

20 Maj 10:11 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Mercedes c 300 2018

1 LEK

20 Maj 10:10 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Pjes kembimi audi a7 2013 benzin

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Pjes kembimi volvo xc60 2010 benzin

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Durrës

pjes kembimi hummer h2

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 14:34 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Mercedes benz e 350 4 matic 2015

1 LEK

26 Mar 14:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

okazjon polo naft

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 04:59 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche cayenne

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 11:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Durrës

MERCEDES BENZ E 550 AMG CABRIOLET

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 08:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 2002 1.9 naft

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Wolkswagen Polo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 07:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

shitett! 2200€

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 14:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Tiguan Automat

11 950 EUR

26 Dhj 14:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 13:11 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Krujë

Pjese kembimi te perdorura Tel.0682254941

1 LEK

20 Shk 19:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shes Polo 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 17:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 11:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shitet polo super ekonomike

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 11:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Shitet polo 1.4 T(DI)

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

shitet polo 1.4naft di te kuqe shitet ose ndrrohet me golf 4

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 11:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

shitet polo

2 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 16:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 1.4 naft

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 16:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 1.4 naft

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 15:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW POLO TDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 15:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 2002 diesel

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 21:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 18:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 18:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Polo

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Dhj 20:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 12:53 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Pjes kembimi

12 Mar 17:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

shiten makinat

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 11:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

ledio

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 13:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

POLO 1.4 TDI

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 12:25 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Pjes auto

28 Shk 19:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 18:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 4

2 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 10:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Vw Polo 1.4 Diezel -02

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Maj 22:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lezhë

VW Polo -02

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 11:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 14:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

VW Polo dizel -02

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Korr 16:19 Makina  ·  Tiranë

VW Polo 1.4 diesel -02

4 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo 2002 naft | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione