Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Perde per dere - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Perde per dere,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Perde per dere Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Mar 17:32 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Lezhë

Audi A7 3.0 TDI Quattro

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 16:26 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2013 Automat

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:51 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0 Diesel Automat

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 16:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Shitet mercedes benz E320 cdi evo

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 19:31 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Berat

BMW 5 Series Mpackage

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 17:39 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Berat

BMW 535D Mpackage

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 23:37 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Berat

Shitet Bmw 5 lci 535

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 10:10 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Dibër

Okazionnn!!!! Ford S max 2010

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 00:23 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

Okazionnn ford s max 2010

123 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:39 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

Shitet Okazionn Ford S Max 2.0 Benzin Gaz 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:30 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

Okazionn Ford S max 2010 benzin gaz

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 17:57 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

Shitet makine Ford S Max

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Qer 01:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Aksesor për makina

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 16:45 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

Bmw seria 7 super oferte

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Jan 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

E class 211 evo full

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 21:41 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

Makina ndodhet ne gjermani

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 16:26 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

JEPET ME QERA DYQAN 100 M2

3 500 EUR / muaj

02 Shk 12:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Elbasan

Shitet! Mercedes benc

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 22:56 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Shitet Renault Laguna 2.0 Diesel FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 16:23 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.5 X-Drive

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Sht 14:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Berat

Mercedes Full panorama E270 super gjendje 224 hp

5 600 EUR Çmimi me zbritje

15 Dhj 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Fier

Mercedes benz E 270 dizel

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Perde per dere | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Perde per dere perde per dere

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione