Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Perde - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Perde ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Perde Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Phaeton Long 3.0 TDI 4Motion

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Elbasan

Passat Cc 2.0 nafte 2010 - 8400€ i diskutushem

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:41
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

��SHITET�� VW PASSAT R-Line

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive Limited Edition 50 TDI Mega Mega Full

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Super okazion s class 550 2011

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:48 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

MHD STAGE 2+ BMW 535i

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:44 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

��️bmw x5 2017 ��️ tel +355 68 838 5400

29 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Elbasan

Audi SQ5 3.0 nafte 2014 ����

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8 3.0 TDI 2014 ���� Kanadaje

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Tiranë

�� 2014 - BMW X6 //M50d xDrive

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC ⁣

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 L 4.0 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Elbasan

Passat Cc 2.0 nafte 2010 - 8400€ i diskutushem

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz E350 Diesel ⁣

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz S350d 4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2+2 Poste Parkimi, TEG, Tiranë.

4 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive Limited Edition 50 TDI Mega Mega Full

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Phaeton Long 3.0 TDI 4Motion

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet Mercedes-Benz C300 4 matic ⁣i 2009 OKAZION !!!

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

2011 Mercedes-Benz C300⁣ 4Matic⁣ Cmimi diskutueshem

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2011 - AUDI A8 4.2 FSI Quattro

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2015 - AUDI A8 L 3.0 TDI QUATTRO

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

2013 - AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

15 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 63 AMG  ·  Sarandë

Mercedes Benz S63 Amg Fabrike First Class Edition 585hp

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Makin per merakli !!!

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:53 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0(2967) S-Line Bluetech Quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Kavajë

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI AMG-LINE

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:34 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Shkodër

����Bmw 730Ld 3.0 Nafte 2011 Lungo Full Extra

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 23:34 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750i -INDIVIDUALE -12 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:18 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

5 199 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLS 550 AMG V8 Biturbo

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz S350 benzin-gas 2008 look 65 amg 2012

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHITET E350 AMG ���� BUSSINES EDITION ���� FULL OPTIONS

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

AUDI A6 2.4 BENZIN + GAZ

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:38 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Pogradec

AUDI A8L 3.0 TDI 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Dje 22:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.0 BENZIN GAZ VITI 2008

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 22:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Vw Passat R-Line Zvicra����

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Shkodër

Mercedes -Benz E350 CDI

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 Bluetec AMG-Line Panorama FULL/Nderrohet

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

AUDI A8 4.2L VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:00 Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA DITORE OSE MUJORE QYTETI STUDENTI

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:00 Shtëpi  ·  Tiranë

�� SHTEPI ME QERA MUJORE OSE DITORE QYTETI STUDENTI ❌️

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Perde | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione