Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

HIDROXHUNTO - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 45
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe HIDROXHUNTO,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj HIDROXHUNTO Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Qer 18:21 Makina  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Tiranë

Shitet Toyota IQ 1.33 Benzine Automatike Auto

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 12:54 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Hidroxhunto bmw

200 LEK

02 Maj 17:17 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi a3 automatik 1.9 tdi

8 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 18:34 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Hidroxhunto benci 2001

8 500 LEK

01 Jan 17:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lushnjë

Volkswagen Passat Wagon 2.0 TDI (B6)

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 15:20 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Hidroxhunto benci 2001

120 LEK

10 Dhj 12:28 Të tjera  ·  Tiranë

Elektro Motor 160kW

2 500 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 08:44 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Hidroxhunto benci 2001

120 LEK

21 Nën 08:16 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Hidroxhunto benci 2001

1 200 LEK

07 Tet 15:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet ML350 3.0 V6 Nafte (Pa taks luksi) me Garanci

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 22:30 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Kambio 6hp

700 EUR

20 Maj 02:26 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Pjese mercedes w212

1 EUR

04 Pri 08:29 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Paket Kamjo+Hidroxhunto BMW F10 Seria 5

650 EUR

12 Jan 07:27 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW E61 530D

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 00:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

E320 EVO

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 09:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Lushnjë

Pjes A Klas w168 Automat

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 01:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLS 320CDI

8 800 EUR

19 Mar 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

U shit flm

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 22:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 AMG

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 15:23 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Vlorë

OKAZION 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 01:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Elbasan

Shitet CLS 320

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Elbasan

Shitet CLS-320

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 10:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Elbasan

Shitet CLS 320

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 13:23 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Pjes Audi A7

5 000 EUR

27 Gush 07:19 Makina  ·  Elbasan

Shitet CLS-320

09 Jan 14:45 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Hidroxhunto per Mercedes Benz E 211

64 285 LEK

08 Jan 11:54 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Durrës

hidroxhunto Mercedez Benz A 211 250 13 02

103 571 LEK

13 Nën 23:41 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kambio+hidroxhunto per E500 benzin

1 000 EUR

08 Gush 22:32 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

Land Rover Rang rover 3.6

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 21:12 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Kamio benci w164 2009-2011 ML350

1 000 EUR

18 Nën 11:24 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kambio Automatike per X5

150 LEK Çmimi me zbritje

13 Gush 14:56 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

motorr 220 cdi kambio automat

80 000 LEK

16 Pri 12:20 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Pjese kembimi

500 LEK

12 Pri 20:24 Pjesë këmbimi  ·  GPS pajisje  ·  Tiranë

Pjese kembimi

500 LEK

31 Mar 15:00 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Pjese kembimi

500 LEK

31 Mar 14:52 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Pjese kembimi

500 LEK

06 Jan 12:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedes w211

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 20:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedes E 220

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj HIDROXHUNTO | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione