Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 1.9 viti 2005 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 974
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 1.9 viti 2005,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 1.9 viti 2005 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 TDI

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Automat 1.9 nafte baxho navi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:00 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Automat 1.9 nafte super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

vw golf 1.9 automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE GTI FABRIKISH AUTOMAT SUPERGJENDJE

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 10:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Volkswagen Caddy Life 1.9

6 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 09:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
13 Qer 20:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 13:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet! Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 20:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 12:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Shitet golf 5 plus 1.9 naft me dogan

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Okazion Golf 5 Plus 1.9 Tdi����

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 09:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 09:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 12:59 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3���� 1.9 Tdi Manual

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

���� Golf 5 Plus 1.9 TDI Manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 08:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 nafte 2005 letra tpreme nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 20:14 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Volkswagen Golf 5 plus viti 2005 nafte 1.9 manual me dogan

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 12:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Okazion Golf plus 1.9 naft dhe Citroen C4 2011 naft

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 08:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 5 plus 1.9

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 18:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 10:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Volkswagen Golf 5 1.9 nafte viti 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 09:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

SHITET GOLF PLUS 1.9 TDI 2005 AUTOMAT SUPER GJENDJE

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 23:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf V GTD

07 Qer 22:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kurbin

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 15:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 18:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 18:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf 5

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 16:24 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

����Golf 5 1.9 Viti 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 20:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dibër

Golf V 1.9 4 MOTION

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 15:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tropojë

Golf V GTD

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lezhë

GOLF 5 1.9 Nafte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 07:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf 5 Plus

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 20:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 1.9 TDI Manual 5+R 0684000956

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 07:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet Golf V Automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 19:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 viti 2005 manual

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 09:56 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 1.9 tdi Sport Line -05

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 22:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

‼️SHITET GOLF 5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Maj 02:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Shitete

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 16:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

1.9 Automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 10:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF IV 2005 1.9 TDI.

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Maj 14:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 1.9 tdi 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 00:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf 5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 17:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 1.9 naft

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 11:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet! Volkswagen golf!

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 23:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5. 1.9 tdi

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 12:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf Automat

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 15:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Shitet Golf 5 Plus 1.9 Nafte Viti 2005 me dogane te paguar

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 1.9 viti 2005 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione