Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Konkurse të Ndryshme Pune | Gjirafa pune


Gjej mijëra njoftime Gjirafa pune në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për punë në fusha të ndryshme, gjej punë jashtë vendit, punë nga shtëpia dhe konkurse pune në kategori të tjera. Kërko njoftime dhe gjej punën ideale për ju. Gjirafa pune.Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 06:05 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 FULL OPTIONS ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:05
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për punë? Gjej mijëra konkurse pune në MerrJep.al - Gjirafa pune. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale për ju në mesin e shumë konkurseve për punë në fusha të ndryshme.


Gjej pune në MerrJep.al - Gjirafa pune


Eksploro njoftimet në Merrjep.al për punë në fusha të ndryshme - Gjirafa pune. Shiko njoftimet për punë në kategori të ndryshme si Administrate, ekonomik, kontabilitet, restorante, transport, inxhinieri, teknologji informative, arkitekturë, bujqësi, pastrim perkujdesje për fëmije, hotilieri, marketing, mjeksi, kujdes, kozmetikë, dhe punë jashtë vendit, punë nga shtëpia, dhe të tjera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për Gjirafa pune.


Shpall konkurse pune - Gjirafa pune


Jeni duke kërkuar për punëtorë në kompaninë tuaj? SHpall konkurse pune në MerrJep.al dhe gjej kandidatët ideal për punëm që ju ofroni. Krijo njoftime dhe gjej kandidatët e duhur për punën që ofroni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione