Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 523
Aixam , 147
Alfa Romeo , 3341
Alpina , 71
Artega , 47
Audi , 32369
BAIC , 31
Bentley , 70
BMW , 24154
Brilliance , 12
Bugatti , 40
Buick , 39
Cadillac , 203
Chevrolet , 1396
Chrysler , 1076
Citroën , 6043
Corvette , 28
Dacia , 194
Daewoo , 461
Daihatsu , 538
DeTomaso , 3
Dodge , 313
Ferrari , 65
Fiat , 15622
Ford , 37043
GMC , 79
Great Wall , 70
Grecav , 11
Honda , 1087
Hummer , 132
Hyundai , 3280
Infiniti , 90
Isuzu , 161
Jaguar , 1142
Jeep , 1669
Kia , 1429
Koenigsegg , 18
KTM , 35
Lada , 35
Lancia , 1961
Land Rover , 5483
Landwind , 6
Lexus , 108
Lifan , 18
Ligier , 8
Lincoln , 128
Lotus , 7
Maserati , 76
Maybach , 9
Mazda , 1455
Mercedes-Benz , 136154
MG , 104
MINI , 1545
Mitsubishi , 3657
Morgan , 7
Nissan , 6148
NSU , 9
Opel , 20695
Peugeot , 8694
Piaggio , 117
Plymouth , 4
Pontiac , 15
Porsche , 1543
Proton , 5
Renault , 12059
Rover , 606
Saab , 343
Seat , 3964
Škoda , 2098
Smart , 5874
Spyker , 3
Ssangyong , 447
Subaru , 154
Suzuki , 1291
Talbot , 3
Tata , 125
Tesla , 7
Toyota , 12961
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 25
UAZ , 20
VW Volkswagen , 69714
Volvo , 3194
Wartburg , 9
Wiesmann , 11
Yugo , 36
Zastava , 53

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 08:21
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz C 220 CDI (AMG LOOK),Nafte, FULL!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 17:06
Linku:
,

❌ OKAZION❌ Glk 250 Bluetec 2014 Diesel 4 Matic Panoramik

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:03
Linku:
,

OKAZION Rclass 2009 full option

5 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:18
Linku:
Dyqani ,

JAGUAR E-TYPE R-DYNAMIC

41 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:45
Linku:
,

����Mercedes-Benz GLK220 CDI 2009 ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:28 ,

HYUNDAI i20 1.4 CRDI NAFT,VITI 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Dyqani ,

Shitet Mercedes-Benz E220

30 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:28 ,

Shiten Rrota Italiane

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:28 Dyqani ,

NISSAN MURANO 2011 SUPER FULL

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:28 ,

FIAT BRAVO 1.4 TURBO BENZIN GAZ 2008 FULL OPTIONS

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:28 ,

FUGONA FRIGORIFER NGRIRES FTOHES ME TVSH TE PAGUAR

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28
Linku:
Dyqani ,

FORD EXPLORER XLT

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

Shiten Fabrika Prodhimit Tubove dhe profileve

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:28 ,

VW JETTA AUTOMAT 2.0 BENZIN 2012 ME DOGAN NDERROHET

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:28 Dyqani ,

JAGUAR E-TYPE R-DYNAMIC

41 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione