Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cllas - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cllas,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cllas Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Qer 13:31 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

TIMON VW

45 EUR

15 Pri 11:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kukës

GOMA VERE 275 45 21

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 23:35 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Disqe toyota R16 4+1

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Jan 08:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Tiranë

shitet ndrohet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 00:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

SHITET VETURA MERCEDES B CLLAS 180 2.0

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Elbasan

E cllas 270 naft Manual

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 09:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Kukës

Shiten kosa grebuja dhe rroto freza

3 EUR

31 Maj 02:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 15:28 Makina  ·  BMW  ·  745  ·  Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Shitet okazion

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 21:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E cllas CDI220 TABELA HUAJA (benzi eshte kosov)

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 14:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E cllas CDI220 TABELA HUAJA (benzi eshte kosov)

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Dhj 07:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E cllas CDI220 TABELA HUAJA (benzi eshte kosov)

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Dhj 07:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E cllas CDI220 TABELA HUAJA (benzi eshte kosov)

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 17:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E cllas CDI220 TABELA HUAJA

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 15:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E cllas CDI220 TABELA HUAJA

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 03:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E cllas CDI220 TABELA HUAJA

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 13:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Kukës

shes mercedes a cllas 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 07:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Korçë

Shitet:Shitet

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 20:30 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Kurbin

122

1 600 EUR

23 Tet 20:26 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kurbin

Korrse bari CLLAS 185

1 600 EUR

21 Sht 14:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A class 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Sht 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet E cllas 220 disel Avangard...full full

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 11:25 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Devoll

Fiat Agri 70-90

12 000 000 LEK

22 Korr 08:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Mercedes E Class Avangard EVO 2007

17 Korr 14:27 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Durrës

Lidhse cllas markant 55

27 Jan 16:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW CADDY 2.0 TDI BLUEMOTION - I RI

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Sht 10:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY 1.9 TDI KAMBIO DSG AUTOMAT 2010

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 19:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Fier

Shitet heder misri cllas

08 Shk 18:14 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Kubota m 9000

2 700 000 LEK

05 Shk 12:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Kubota  ·  Korçë

Kubota M 9000

270 000 LEK

08 Sht 18:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

*OKAZION* VW BORA 1.9. TDI 2004

2 599 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 21:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

shitet makina

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 16:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Mercedes 320 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Tiranë

Autokumbaji Sillazhit---CLLAS 60

5 500 EUR

20 Dhj 22:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Tiranë

Kumbaj cllas corsia

6 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cllas | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Cllas në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Cllass në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Cllas në kategorinë Të tjera
  • cllas në kategorinë Makina korrëse
  • Cllas në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • Cllaskorse në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Cllass 55 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Cllas në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Cllas në kategorinë Traktorë
  • Cllas 220 në kategorinë Makina

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione