Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 1464
Durrës , 175
Shkodër , 52
Vlorë , 32
Sarandë , 24
Elbasan , 23
Fier , 22
Korçë , 6
Pogradec , 4
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Sot 19:49 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2+Mundesi Parkimi

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 19:39 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2 Me Qera,Me Pamje Nga Deti

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
Sot 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPEN ME QERA AMBJENTE BIZNESI TEK RR. ELBASANIT ME 200M2 S

2 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 17:21 Apartamente , Tiranë

Qera, Ambient Per Zyra, Rruga E Elbasanit

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 17:09 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA DUPLEX NE SHKOZET, DURRES!

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 17:09 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE NE DURRES!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 16:59 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1+2 PER BANIM OSE ZYRA, MYSLYM SHYRI, TIRANË

720 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 16:56 Apartamente , Tiranë

SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER QERA, QENDER, TIRANE

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 16:56 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 150 m2 PER QERA, PER ZYRA, MINE PEZA, TIRANE

690 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 16:00 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E RE E PORTIT!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 15:50 Apartamente , Tiranë

�� Qera, Apartament 3+1+2,Rruga e Dibres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 15:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 15:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zogu I, (ID 4231148)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
Sot 15:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera,Vilë,Ish Parku i Autobuzave

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 15:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, TEG PRI25771

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sot 14:13 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 prane ambasades Amerikane

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 14:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 3+1 Tek Rruga E Kavajes (ID B2365) Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 12:48 Apartamente , Tiranë

Apartament 4+1 me qera tek Ish Ekspozita

100 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 12:34 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2, ELBASAN.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 12:19 Apartamente , Tiranë

QERA , AMBIENT BIZNESI , RRIGA IRFAN TOMINI , SELITE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 12:09 Apartamente , Tiranë

BNB/Hotel, zyre etj me qera .

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Sot 12:07 Apartamente , Sarandë

Shtëpi për pushime në Sarandë

85 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 12:04 Apartamente , Sarandë

Shtëpi me qera për pushime (3+1+1+2b+2b)

85 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 4+1+2 ME QERA TE BULEVARDI I RI 1.400 EURO

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 11:42 Apartamente , Tiranë

*JEPET me Qira Apartament 3+1+3+post parkingu tek Selvia

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 11:19 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 TEK PALLATI SPORTIT

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:19 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:03 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera ambient ne Brryl

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 10:59 Apartamente , Tiranë

~��JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA TE SELVIA

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 10:57 Apartamente , Tiranë

~JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA NE QENDER

70 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 10:51 Apartamente , Tiranë

Duplex me qera

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Online
Sot 10:08 Apartamente , Tiranë

Zyre me Qira Rruga e Kavajes Tirane

7 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 09:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament me qera tek rruga e re e portit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 09:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet ambjent me qera prane postes

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 09:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Sauk, Tiranë

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 21:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 21:20 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 TEK PALLATI SPORTIT

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 21:17 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 21:17 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 21:11 Apartamente , Tiranë

Apartament luksoz Liqeni i thate, Prane Hotel Radisson

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 18:55 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 17:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera kati i 3 i nje vile private tek Qytet Studenti

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Online
Dje 17:21 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA DUPLEX NE SHKOZET, DURRES!

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Dje 16:35 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA PRANË PORTIT, VLORË.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione