Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me pamje nga deti - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 2440
Vlorë , 1271
Sarandë , 564
Lezhë , 230
Tiranë , 154
Kavajë , 116
Shkodër , 54
Fier , 5
Tropojë , 2
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me pamje nga deti,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj me pamje nga deti Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 21:18 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 1+ 1 tek Plazhi i vjeter Vlore

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 19:24 Apartamente , Sarandë

Apartament 1+1 80 m2 / Ndertim i Ri Rruga e re AN

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 19:13 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1,Porto Lalzi,Hamallaj,Pamje nga deti

145 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:13 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1,Porto Lalzi,Hamallaj.Pamje nga deti.

187 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:11 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1+2 me super pamje nga deti,Santorini

340 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA 2+1+2 ,VOLLGA !

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT ME PAMJE DETI 2+1+2 TE VILA E ZOGUT!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 17:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI NE GOLEM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 , PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, D

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 17:57 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME PAMJE DETI, QERRET!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:57 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME PAMJE DETI, QERRET!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:55 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera 2+1 ne vollga

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 17:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NDERTIM I RI NE GOLEM!!

104 625 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:55 Apartamente , Durrës

APARTAMANT 1+1 ME QIRA NE VOLLGA, PAMJE DETI!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 17:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE ZONEN E VILES SE ZOGUT !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:51 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ZONEN E PLAZHIT, DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+GARAZH TEK KOMPLEKSI 'WHITE HIL

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE DETI

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:51 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 ME PAMJE DETI ,GOLEM !

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI ,NE PLAZH ILIRIA !!

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 17:47 Apartamente , Durrës

JAPIM ME QIRA APRTAMENT ME PAMJE NGA DETI NE PLEPA!!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:47 Apartamente , Durrës

SHITET 2+1 ME PAMJE DETI, GOLEM !

109 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:45 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !!!

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM!!!

103 423 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:39 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX NE SHKEMBIN E KAVAJES ME PAMJE DETI!

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:36 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 3+1+2t me pamje te portit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 17:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA NE VOLLGA PAMJE BALLORE DETI !

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 17:27 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Super studio(afatgjate) Free after September

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:26 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT,NE GOLEM!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:25 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT ME PAMJE DETI, PLAZH HEKURUDHA !

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME PAMJE DETI, QERRET!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:21 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, ne Vollga, Durres

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:20 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT PAMJE DETI 2+1+2, VOLLGA!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:20 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 +3 BALLKONE ME PAMJE DETI NE

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 17:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:19 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 3+1+2 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

119 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 17:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI GOLEM !

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TEK KAMELIA !

64 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT,NE GOLEM!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1+2 ME PAMJE DETI NE PLAZH RROTA KUQE!

116 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:19 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK POLIKLINIKA NE QENDER TE DUR

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:18 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK MALI I ROBIT !

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:18 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 3+1+2 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

119 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me pamje nga deti | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione