Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

21 dhjetori - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 1907
Elbasan , 1
Kavajë , 1
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 21 dhjetori,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 21 dhjetori Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 14:10
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera 21 Dhjetori ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Sot 10:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Super 2+1,orientim Jug,Kompleksi Turdiu.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:50 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qera 2+1,Kompleksi Magnet,21 dhjetori.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Garden Residence Turdiu

121 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1 te 21 Dhjetori

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 10:06 Apartamente , Tiranë

SHITET 1+1 prane 21 DHJETORI (RRUGA E KAVAJES)

87 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 07:48 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera 21 Dhjetori

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:16 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 2+1, 121 m²(TURDIU REZIDENCE)

121 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:16 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 2+1,Sip 110 m²(Fusha e Aviacionit)

137 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 22:14 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 1+1,Sip 79 m²(Fusha e Aviacionit)

Numri i dhomave: 1
Dje 22:13 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 2+1,Sip 104 m²(Fusha e Aviacionit)

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:10 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1 67 m² (21 Dhjetori)

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:08 Apartamente , Tiranë

21 dhjetori

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Dje 19:12 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 3+1+2

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Per Shitje 3+1 Tek 21-Dhjetori (ID B1345) Tirane

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 15:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 1+1 Tek 21 Dhjetori (ID B211134) Tirane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 13:47 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 3+1 per shitje te 21 dhjetori

145 000 EUR

Dje 13:47 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 2+1 me qera te kompleksi kontakt ,21 dhjetori

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 13:37 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 2+1 me qera te 21 dhjetori

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 13:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, Tiranë

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Pjesë Vile, 21 Dhjetori, Tiranë

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 13:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 me qera, 21 Dhjetori

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:50 Apartamente , Tiranë

2+1 apartment for sale at Square 21

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 12:46 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera 21 Dhjetori

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:34 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 ne Shitje 21 Dhjetori ne Tirane

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 12:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera 21 Dhjetori ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 12:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera 21 Dhjetori ne Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:26 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira te 21 Dhjetori ne Tirane

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:26 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me Qera 21 Dhjetori Tirane

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:26 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira 21 Dhjetori ne Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:26 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera 21 Dhjetori ne Tirane

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:26 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje 21 dhjetori ne Tirane

124 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:26 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera 21 Dhjetori ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 12:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SUPER OKAZION! TEK 21 DHJETORI 3 APARTAMENTE 1+1 PER SHITJE!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 12:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE 21 DHJETORI 650 EURO

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 12:21 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera 21 Dhjetori ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 12:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje Tek Kontakti 21 dhjetori ne Tirane

206 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 në shitje, 21 Dhjetori

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:15 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje 21 Dhjetori

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:15 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera tek Square 21 Tirane

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:13 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Kontakt ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Kontakt

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:09 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera 21 Dhjetori

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:08 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje tek 21 Dhjetori

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 21 dhjetori | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione