Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

deti - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 2961
Vlorë , 1366
Sarandë , 626
Lezhë , 297
Kavajë , 190
Tiranë , 183
Shkodër , 80
Fier , 9
Berat , 2
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe deti,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj deti Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 18:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
30 Maj 13:11
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet 2+1 Vlore

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70

Sot 00:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1, PAMJE NGA DETI

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 00:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 3+1+2 NE VOLLGA, PAMJE NGA DETI

169 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1, PAMJE NGA DETI

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:35 Apartamente , Vlorë

Okazion

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 00:26 Apartamente , Vlorë

Apartament

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 00:23 Apartamente , Vlorë

Apartament

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:08 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera ditore plazh

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:49 Apartamente , Vlorë

Per pushime

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:31 Apartamente , Durrës

Dhoma me qera ne durres

Numri i dhomave: 2
Dje 21:16 Apartamente , Durrës

SHkembi kavajes (LEXO ME KUJDES)

69 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:13 Apartamente , Durrës

SHkembi kavajes (LEXO ME KUJDES)

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 20:26 Apartamente , Durrës

Super Apartament Me Qera Ditore, Pamje Nga Deti

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 20:17 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 2+1 Me Pamje Nga Deti

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 20:17 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI TE ISH URT-ja

90 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 20:06 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 pamje nga deti plepa Dr

57 750 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 20:06 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2 Me Qera,Me Pamje Nga Deti

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 20:05 Apartamente , Durrës

1+1 Shkembi i Kavajes pamje nga deti

42 000 EUR

Dje 20:01 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 pamje nga deti plazh Iliria

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1+Garazh,Me Pamje Nga Deti

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 20:00 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2 Pamje Nga Deti

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:56 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Papafingo 2+1,Me Pamje Nga Deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 19:52 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Nga Deti

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Gazoniere Me Qera ,Me Pamje Nga Deti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Super Apartament 1+1, Me Pamje Nga Deti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2+Mundesi Parkimi

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera , Pamje Nga Deti

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:30 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes me pamje nga deti

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:30 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1+2 te shkembi kavajes pamje nga deti

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Dje 19:30 Apartamente , Durrës

Shitet papafingo ne plazh me pamje nga deti

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Dje 19:30 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 ne golem

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:30 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 me Qera ne plazh

500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

Shitet papafingo te shkembi kavajes

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne plazh

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes pamje nga deti

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:23 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 shkembi kavajes pamje nga deti

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:14 Apartamente , Durrës

Durres shes Apartament 1+1, 83 m2( San Pietro)

149 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:40 Apartamente , Vlorë

Shitet Garsoniera Lungomare Vlore

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:17 Apartamente , Durrës

Apartament në plazh

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK VILA E ZOGUT!

109 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE DETI

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE DETI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 17:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

Në shitje godinë 600m2 5-kate ne Sarandë

270 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 17:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

184 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:52 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI NE GOLEM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:52 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 , PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, D

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 17:49 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE QERRET !

58 500 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj deti | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • deti në kategorinë Apartamente
  • deti në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • deti në kategorinë Apartamente
  • deti në kategorinë Shtëpi
  • Deti në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Deti në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Deti në kategorinë Vila
  • Deti në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • Deti në kategorinë Shtëpi
  • Deti në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Caddy

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione