Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament me qera - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 17778
Durrës , 1878
Vlorë , 1292
Shkodër , 920
Sarandë , 163
Fier , 161
Korçë , 154
Elbasan , 105
Lezhë , 80
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament me qera ,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 16:02
Linku:
Apartamente , Sarandë

JEPET ME QERA DITORE APARTAMENT NE QENDER TE SARANDES

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1

Sot 09:32 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qira Rruga e Dibres Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:32 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qira Hotel Hilton Tirane

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 09:32 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Ne Shitje Te Sheshi WillsonTirane

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:32 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qira Brryli Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:32 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 3+1+2 te Zogu i Zi

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, ISH-URT!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA FULL PAMJE DETI ,GOLEM !!!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + GARAZH TEK ISH URT DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 09:28 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:25 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane Kopshtit Botanik!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:25 Apartamente , Tiranë

Jepen me qera 4 apartamente 1+1 tek Zogu i Zi!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 09:25 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 prane Shkolles se Baletit!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:25 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GJIRIN E LALEZIT, NE KOMPLEKSIN SAN

148 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:25 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:25 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSI

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:25 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Yzberisht!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:25 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera, Komuna e Parisit

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 • Total Mobiluar dhe arredim i ri Vollga��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:22 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, Tirane.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:22 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera, Apartament 1+1, Prane Mozaikut, Tirane.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSIN "L

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:22 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera, Apartament 2+1, Xhamia e Tabakëve

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:18 Apartamente , Durrës

qera 2+1+2 • Total Mobiluar��Mali Robit��

Numri i dhomave: 3
Sot 09:15 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Restorant Durresi.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 09:05 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1 te 21 Dhjetori

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 09:05 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Astir

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 08:37 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE SPITALIT, DURRES!

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:34 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+Post Parkimi, Liqeni Thate,

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:22 Apartamente , Durrës

!!!Apartament me qera ditore,javore!!! Plazh Durres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 07:10 Apartamente , Tiranë

Japim me qera apartament 2+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 06:15 Apartamente , Tiranë

Tirane, qera Apartament 2+1 i mobiluar, 300 Euro, Selite

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione