Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

porcelan - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 441
Durrës , 3
Vlorë , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe porcelan,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj porcelan Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Porcelan

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 19:19 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 2+1, 108 m²(Rezidenca Porcelan)

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1, Porcelan 1

120 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 16:23 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2, PORCELAN

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:06 Apartamente , Tiranë

Okazion!!Shitet Apartament 1+1 ne Porcelan,Kinostudio.

84 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rruga Xhanfize Keko,Porcelan.

127 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me Qera Porcelan Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 11:59 Apartamente , Tiranë

NXITONI SHITEN APARTAMENTE NE PORCELAN PERBALLE KLAN TV!

1 080 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Porcelan, Tiranë

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 10:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Porcelani 1

94 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2 tualete, Rezidenca Porcelani 1

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 10:50 Apartamente , Tiranë

Shes Apartament 1+1 Porcelan

86 880 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 10:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

NE PORCELAN APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE!

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
I zënë
Dje 10:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje, Porcelan

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 10:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje, Porcelan

127 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 19:23 Apartamente , Durrës

Shiten apartamente 2+1 Qerret

Numri i dhomave: 2
30 Maj 17:45 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE NE PORCELAN! te UET

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 17:42 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje Porcelan Tirane

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 17:21 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Ne Shitje Porcelan Ne Tirane

127 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 16:10 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, REZIDENCA PORCECLANI 2, TIRANE!

69 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
30 Maj 14:35 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Porcelan

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 14:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Porcelan 40,000 Leke

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
30 Maj 11:15 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Porcelan

104 400 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 11:15 Apartamente , Tiranë

Shitet, Garzionere, Rezidenca Porcelani 1, Tiranë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 11:11 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 ne Porcelan

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
30 Maj 11:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

NE PORCELAN, SHITET APARTAMENT 2+1!

128 000 EUR

Numri i dhomave: 2
I zënë
29 Maj 15:44 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Porcelan 1, Tiranë.

113 800 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 14:20 Apartamente , Tiranë

Garsioniere ne shitje ne Porcelan

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
29 Maj 13:38 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Porcelan 3, Tiranë.

127 831 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
29 Maj 13:38 Apartamente , Tiranë

Shitet, Godinë, Porcelan, Tiranë. 170,000 €

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
29 Maj 12:16 Apartamente , Tiranë

apartament 3+1+3 wc, Porcelan, 38.000 leke

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
27 Maj 22:19 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,98 m² (PORCELAN)

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:13 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 1+1+A+BLK 65 m²(Porcelan)

71 500 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:12 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 1+1, 87 m²(Rezidenca Porcelan)

91 350 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Maj 22:11 Apartamente , Tiranë

Tirane,shitet Apartament 2+1, 107 m²(Porcelan)

117 500 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:10 Apartamente , Tiranë

Tirane,shitet Apartament cilesor 2+1, 102 m²(Porcelan)

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 10:59 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Porcelani 2, Tiranë.

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Maj 10:59 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Porcelani 2, Tiranë.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 18:34 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje Porcelan

92 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
26 Maj 18:22 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje Porcelan

104 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
26 Maj 11:58 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Porcelan 3, Tiranë.

127 831 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 11:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Porcelan 3, Tiranë.

127 831 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 11:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Porcelan 1, Tiranë.

113 725 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 10:13 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Porcelan 3, Tiranë.

127 831 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Maj 19:21 Apartamente , Tiranë

(A) �� SHITET GARSONIERE 28M², PORCELAN!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj porcelan | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • porcelan në kategorinë Apartamente
  • Porcelan në kategorinë Apartamente
  • porcelan në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Porcelan në kategorinë Shtëpi
  • porcelan në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • porcelan në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • porcelani në kategorinë Apartamente
  • porcelani në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Porcelan në kategorinë Dyqane dhe Trafika
  • Porcelan në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione