Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shkembi kavajes - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 1304
Kavajë , 73
Tiranë , 26
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shkembi kavajes,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shkembi kavajes Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 18:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
30 Maj 09:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament prane detit me qera ditore

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50

Sot 03:25 Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qera Shkembi i kavajes Kamelia

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Dje 21:16 Apartamente , Durrës

SHkembi kavajes (LEXO ME KUJDES)

69 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:13 Apartamente , Durrës

SHkembi kavajes (LEXO ME KUJDES)

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 20:09 Apartamente , Durrës

2+1 Shkembi i Kavajes 200m nga detit

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:09 Apartamente , Durrës

1+1 Shkembi i Kavajes

33 000 EUR

Dje 20:05 Apartamente , Durrës

1+1 Shkembi i Kavajes pamje nga deti

42 000 EUR

Dje 20:05 Apartamente , Durrës

Shkembi i Kavajes 2+1 100m nga detit

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 20:05 Apartamente , Durrës

200m nga detit Shkembi i Kavajes

33 000 EUR

Dje 20:05 Apartamente , Durrës

3+1+2blk 100m nga detit Shkembi i Kavajes

57 000 EUR

Dje 20:05 Apartamente , Durrës

200m nga detit 2+1 Shkembi i Kavajes

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

2+1 Shkembi Kavajes 50m nga detit

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:52 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Nga Deti

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:30 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes me pamje nga deti

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:30 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1+2 te shkembi kavajes pamje nga deti

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

Shitet papafingo te shkembi kavajes

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

Shiten 6 opsione apartamentesh te shkembi kavajes 1+1

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 te shkembi kavajes pamje nga deti

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:23 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 shkembi kavajes pamje nga deti

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHITET GARZONJERE TEK SHKEMBI I KAVAJES !

29 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES !

32 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

184 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:52 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:48 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI KAVAJES !

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 17:48 Apartamente , Durrës

SHITET GARZONIERE TEK SHKEMBI KAVAJES !

38 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:48 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:48 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 tek Shkembi i Kavajes, 50m larg bregde

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:48 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI,SHKEMBI I KAVAJES!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI , TEK SHKEMBI KAVAJES !

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMNET 2+1 +GARAZHD TE SHKEMBI I KAVAJES!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

SHESIM SUPER APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:11 Apartamente , Durrës

SHESIM SUPER APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TE SHKEMBI KAVAJES

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES !

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:11 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 3+1+2 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

119 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Dje 17:11 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

36 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 16:51 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1 Shkembi Kavajes

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:47 Apartamente , Kavajë

Shitet Gasonjere tek Shkembi i Kavajes

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:43 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI KAVAJES !

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 16:42 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 16:31 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES PAMJE DETI!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 16:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 SHKEMBI KAVAJES ME PAMJE DETI, VIJE E

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:06 Apartamente , Kavajë

Shitet Apartament 2+1+2 tek Shkembi i Kavajes

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shkembi kavajes | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione