Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 31633
Durrës , 10352
Vlorë , 2460
Shkodër , 1765
Elbasan , 742
Sarandë , 714
Fier , 684
Lezhë , 495
Pogradec , 416
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:54
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 në shitje, Zogu i Zi

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri (ID B121121) Tirane

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Online
29 Maj 18:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Golem, Miam 2, Durres 55000 Euro

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Sot 12:11 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2,Rruga E Kavajës, Tiranë!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Golem, Durres

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durres

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME MUNDESI KTHIMI NE 2+1,TEK LAGJIA NR.6,

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:11 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1+2 TEK MALI I ROBIT !

168 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:11 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 Kamez! Neom59912

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:11 Apartamente , Tiranë

/APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TE RR.ELBASANIT AMBASADOR 3

450 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:11 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Turquoise, Gjiri i Lalëzi

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1, Oasis Residence 2 , Tiranë

130 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 TE MARKATA!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 12:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE AFER MUZEUMI !

150 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1+2 TEK MALI I ROBIT !

168 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 TE MARKATA!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH,DURRES!

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë

210 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2,GOLEM !

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 TE MALI I ROBIT

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 2+1 ,Kodra e Diellit ,Tirane Neom64945

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Vila ne Berzhite, Tiranë

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1 ME PAMJE DETI TEK MALI I ROBIT

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI GOLEM ! ( +POST PARKIM

69 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

OKAZION!! Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit!!

136 320 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Gjykata, Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

@Shitet Apartament 2+1 K ompleksi Arlis Square21

245 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 tek Blloku Rezidencial Kod

170 672 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Tepelenë

Apartament Memaliaj

16 000 EUR

Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE,TEK ISH URT

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE,TEK ISH URT

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE 1+1 NE GOLEM!

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE 1+1 NE GOLEM!

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ISH URT!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ISH URT!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 ME PAMJE DETI ,GOLEM !

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 TE PISHAT E BUTA!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

129 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1+ Post Parkimi, Oasis Residence 2 , Tir

148 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo, Plazh-Hekurudha, Durres

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET GARZONIERE NE GOLEM

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ISH URT

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE ANESORE DETI TE RRUGA E

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA DURRES!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA DURRES!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI BALLORE NE QERRET !!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione