Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frigorifer - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frigorifer,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Frigorifer Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:40
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet 2+1 Vlore

142 000 EUR


Sot 17:15 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te kompleksi Mangalem, 300 Euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:02 Apartamente , Tiranë

Tirane, shitet 2+1+BLK Kati 4, 150.000 Euro

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:19 Apartamente , Sarandë

Jepet me Qera per Pushime Verore

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:53 Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qera ditore tek Shkembi Kavajes

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 14:47 Apartamente , Vlorë

Jepet me Qera per Pushime Verore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 14:46 Apartamente , Tiranë

JEPET ME AP 1+1 270 MIJ LEK - ASTIR TIRANE

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:40
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet 2+1 Vlore

142 000 EUR

Sot 13:54 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 prane ambasades Amerikane

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 13:33 Apartamente , Sarandë

Jepet me Qera per Pushime Verore

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 18:56 Apartamente , Durrës

I lire deri me 15 qeshor dhe pas dates 20 gusht

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 15:40 Apartamente , Durrës

!!!Apartament me qera ditore,javore!!! Plazh Durres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 15:05 Apartamente , Tiranë

Apartament prane spitalit 5, 1+1, 2 anekse, banjo.

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 09:37 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera vlore ne krahe te Tirana Resort 40€

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
30 Maj 22:47 Apartamente , Durrës

Apartament ne qera Golem

Numri i dhomave: 3
30 Maj 20:39 Apartamente , Tiranë

2+1 kati 3 full i mobiluar 10 min nga qendra

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
30 Maj 19:58 Apartamente , Tiranë

''KOMUNA PARISIT'',SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TUALETE !

225 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
30 Maj 16:07 Apartamente , Pogradec

Pogradec, jepet me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 6 (me Ashe

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
30 Maj 14:20 Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1+2wc / Depo **( Eleonora - K. e Diellit )

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 11:27 Apartamente , Shkodër

APARTAMENTE NE VELIPOJE

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 09:27 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 2+1+2+verande Don Bosko

530 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 140
30 Maj 08:59 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
30 Maj 08:53 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Diamond Hill, Vlore!

96 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Maj 12:06 Apartamente , Vlorë

1+1 , 2 ballkone , Skela

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
28 Maj 09:21 Apartamente , Vlorë

Shtëpi Plazhi Në Lungomare

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
27 Maj 22:26 Apartamente , Tiranë

Tirane, me qera Apartament 2+1,Kati 5, 75 m² (BRRYLI)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:04 Apartamente , Korçë

Apartament me qera ditore Korçë

Numri i dhomave: 2
26 Maj 18:12 Apartamente , Tiranë

Stylish ⚡ 1+1 (Xhamia e Tabakeve) Pllt V. 2022

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Maj 15:08 Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1 ( Yzberisht - Nela 6 ) k.5, me Ashensor

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 15:01 Apartamente , Tiranë

I Pabanuar me Pare: 1+1+Kuzh me Vete (pas Globe )

410 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
26 Maj 15:01 Apartamente , Tiranë

Me Qera: 2+1 ( Don Bosko ) k.2 - Apt i Kompletuar |

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Maj 14:54 Apartamente , Tiranë

Me Qera: 2+1 me Oborr, te SHPRESA Al - Rr. Durresit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
26 Maj 14:54 Apartamente , Tiranë

2+1+Bllk ( Sh. Willson - Posta 8 ) k.3, Ashensor

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Maj 20:12 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT I RI I MOBILUAR!

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
24 Maj 20:12 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT I RI I MOBILUAR!

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
23 Maj 02:00 Apartamente , Sarandë

Apartament me qera ditore per plazh ne Sarandë

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
21 Maj 19:35 Apartamente , Durrës

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar Golem

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
20 Maj 09:15 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENTI I RI I MOBILUAR!

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
20 Maj 09:15 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT I RI I MOBILUAR!

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
20 Maj 09:14 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT I RI I MOBILUAR,DURRES!

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
19 Maj 16:43 Apartamente , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament duplex 2+1+BLK Kati 2, 350

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Maj 05:56 Apartamente , Tiranë

Qera PREMIUM: 2+1+2wc +**2 Post Parkime, te TEG-u

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
15 Maj 15:21 Apartamente , Tiranë

Hera e Pare me Qera: 1+1+*Kuzh, me Vete (Rr. Barrikadave)

680 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Maj 15:14 Apartamente , Tiranë

Hera e Pare me Qera: 3+1+2wc (fiks te JOENA - 21 Dhjetor)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frigorifer | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione