Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fresk - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 1162
Kavajë , 1
Sarandë , 1
Tepelenë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fresk,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fresk Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:02 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 2+1 Fresku

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:00 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 FRESK

87 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 14:25 Apartamente , Tiranë

2 Apartament 1+1 Ne Shitje Te Fresku Tirane

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:52 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 13:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 120 M2 NE FRESK 150000 EURO

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:19 Apartamente , Tiranë

okazion!shitet aparrtament 307 m2 ne fresk

199 550 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:01 Apartamente , Tiranë

2+1 per shitje ne Fresk, te Auto Kalaja

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

99 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:47 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Fresku, Tirane

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

NE FRESK, APARTAMENT 2+1 PER QIRA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 21:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Fresk, 83.000euro

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK 155.000 EURO

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 15:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

.Shitet 1+1 Fresk

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:42 Apartamente , Tiranë

Shesim apartament 2+1+2 ne Fresk, prane Restorant Fresk

124 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 12:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Ne fresk

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje ne Fresk Tirane

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 12:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Ne Shitje ne Fresk

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:19 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje ne Fresk ne Tirane

71 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 12:19 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje Fresk Tirane

96 300 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:17 Apartamente , Tiranë

2 apartamente 1+1 ne Shitje Fresk ne Tirane

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 11:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 ne Shitje te Fresku Tirane

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Online
Dje 11:52 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Fresku, Tirane

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:11 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresku DB32404

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:07 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Fresku Tirane UNA33273

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Fresku, Tirane PARK33247

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:48 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TE FRESKU

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 10:35 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Fresk PRO+33033

80 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:32 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 1+1, Fresk PRO+33027

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 10:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 në shitje, Fresk

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 10:05 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2, FRESK

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:04 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1, FRESK

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:01 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 FRESK

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fresk | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione